Jump to content

Perunko


knight

Recommended Posts

Jes da nema neke preterane veze sa perunkom

 

28. speptembra ce biti odrzan koncert sastava zhosen u velikoj sali

doma kulture studentski grad sa pocetkom u 20 casova. Zhosen je multimedijalni sastav, koji muziciranje

zasniva na koncepciji izmisljene stare civilizacije zhosen. Clanovi sastava su

osmisljavajuci civilizaciju koja bi bila inspiracija za njihovu muziku osmislili

novu mitologiju,jezik ovog naroda i mnoge autenticne instrumente. Muzika sastava je world music raznih

krajeva sveta (Indonezija,Indija,Afrika,Balkan), sa malo primesa jazz-a. Sastav se

razvio iz kreativne radionice koju je vodio Veljko Nikolic Papa Nick. Skoro svi clanovi sastava su

multiinstrumentalisti. Preporucujem da dodjete (ne samo zato sto ja sviram tu :) ),ali bice spektakl.

Trajace 1-2 sata. Ulaz besplatan. Postoji mogucnost da se prodaju CD-ovi.

 

Na www.zhosen.estranky.cz mozete videti slike instrumenata, maski, procitati vise o koncepciji,mitologiji

i naci kratak recnik.

 

 

PS. deluje mi da tema u podforumi koncerti nije odobrena. Voleo bih da mi neki od moderatora objasni zasto.

Edited by knight

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hm...

Ne zelim nikoga da vredjam, ali meni je ovaj "projekat" proseravanje...

Ja stvarno ne vidim nista zanimljivo u ovome osim nabacane gomile svega i svacega.

Da li neko bio ljubazan da mi objasni o cemu je ovde, jer JA TE STVARNO NE RAZUMEM (Block Out) :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

za nastupe trenutno ne mogu da ti kazem nista,ali ja se nadam da ce biti. Sto se tice materijala, pa spremam se da se nakanim da nesto snimim ali mi to jako kilavo ide, ali bice ja se nadam u sledecih pola godine.

@From crimson skies mozda jesi u nekoj meri u pravu. Recimo da je to moj experiment, u kome sam pomesao stvari i muzike koje me interesuju,pa jos nesto radio na malo nelogican nacin i ispalo je za sad ovo. Ako ne razumes, kao sto je pricala moja hemicarka citaj knjige i sve ce ti se samo kazti :D. Salim se ofcourse.

Edited by knight

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Evo za sve ljubitelje avantgardnog metala i jos ponecega avantgardnog, evo jednog projekta u kome sam ucestvovao sa jednim drugarom. projekat se zove Orkestar za synth i gitaru.

 

http://www.sendspace.com/file/d81bgh

 

Perunko - synth, blok flauta, kaval i nesto malo gitara, ritam masina

Marishte - gitaru, blok flautu, suska

Share this post


Link to post
Share on other sites

lol

 

Pa videcu mozda da ti napravim neku sliku u vecoj rezoluciji,mada imacu vremena tek od sledece nedelje, ali ova koju si postavio i ja je na kompu imam samo u rezoluciji 460x424 pixela. A i ostale slike su male. Koliko inace treba da bude rezolucija za majce?

Edited by knight

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, napravicu vam neku visokorezoluntnu sliku sledece nedelje, na kojoj pise perunko, pa vi posle stampajte :D

 

Evo za sve ljubitelje avantgardnog metala i jos ponecega avantgardnog, evo jednog projekta u kome sam ucestvovao sa jednim drugarom. projekat se zove Orkestar za synth i gitaru.

 

http://www.sendspace.com/file/d81bgh

 

Perunko - synth, blok flauta, kaval i nesto malo gitara, ritam masina

Marishte - gitaru, blok flautu, suska, malo synth

 

Elem, jel neko skinuo? Neko preslusao? Neki komentar?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :) . Bice Zhosen-a uskoro jos. Sad bas treba da radim mix nekih snimaka, pa mozda opet se bude prodavalo na sledecoj svirci, nestu u maju se valjda planira napolju u studenjaku, bar su tako trazili ovi iz studentskog grada.

 

Hajde ljudi skidajte, pa komentarisite ovo :). Dajte neke predloge za sledece sesije i tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...