Jump to content

Anacrusis


Angelystor

Recommended Posts

Slušam sad, skidajte ovo, ovo je jebeno novi Anacrusis

 

ma kaki. ako bih uzeo da izaberem deset najboljih pesama da napravim peti anacrusis album, dobio bih u najbolju ruku razocaravajuc album.

 

odnosno kad bi anacrusis stvarno napravili novi album ubedjen sam da bi ispao bar 5x bolji.

 

made je najbolja stvar, ta je bas na nivou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mislim, novi je Anacrusis materijal, oni su svakako pisali nove stvari dok su tamo bili skupa, a plus i dve (Killer i Made) izbacili pod tim imenom.

 

Sad, što je Kenn na kraju sve odradio sam, ne poznavam.

 

A ako bih izvukao odavde 10 najboljih, mislim da bih dobio izuzetan album, samo treba obih 150 minuta muzike da se isfiltrira nekako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dakle, poslije nekoliko preslušavanja mogu reći samo da je album u svakom smislu izuzetan.

 

Toliko neke nepretenciozne, a opet tako lake i prirodne kompleksnosti i čiste ljepote na jednom mjestu... A ni hitova ne nedostaje. I svaki put jedva čekam da ga ponovo pustim!

 

Naravno, traži da mu se posveti pažnja (i ja sam tek počeo, ima tu materijala za slušanje i slušanje), jer je riječ o monstrumu od dva i po sata, tako da vi koji pustite po minut od svake treće pjesme i kažete meh - :evotigana:.

 

Da sam ga preslušao na vrijeme, bio bi mi u najužoj konkurenciji za album godine, bez dileme.

 

Svi vi kojima je posljednji Mastodon bio taj album godine - pročistite malo uši ovim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aevo kad ste već u kancelariji, ja sam samo taj slušao, siromašan vokal malo, dobri uglavnom samo vriskovi, a klavijature baš zvuče jeftinjkasto. Ni rifovi mi nešto nisu legli preterano osim u par baš dobrih pesama, ali ajd' to da pripišemo tome da treba još da poslušam.

 

Pa ospijte flejma

 

KKN4LIFE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edit: @ Deemon Seed:

Nećemo te flejmovati, nego sad lijepo sad skini prvi album i fino ga poslušaj, kao i ovaj posljednji dvoipočasovni koji je Kenn Nardi izdao pod svojim imenom i posveti mi dužnu pažnju ili ako nemaš vremena makar iščitaj malo recenzije razne i bar kako treba poslušaj izdvojene pjesme koje su ljudi hvalili, te još par puta okreni Screams and Whispers i zanemari kakva je produkcija i da li su klavijature jeftine ili nabudžene, već slušaj PJESME.

 

Onda se za mjesec dana vrati i zahvali se dobrim ljudima na Anacrusisu, pa kreni sa otkrivanjem i ostalog. :bigblue:

 

dobar je screams and whispers, ali se meni manic impressions i suffering hour kolju za titulu najboljeg. neverovatni albumi, svaki put se ponovo oduševim kad ih pustim.

 

Pa da, svakih nekoliko dana mi se to mijenja, koji mi je na prvom mjestu od ova tri, zato sam i napisao "vjerovatno". :bigblue: Sutra će mi vjerovatno biti Manic Impressions.

Edited by Descender

Share this post


Link to post
Share on other sites

xD

 

Ne mogu sad, poslušaću svakako.

 

Normalno da nije meni presudno jesu li klavijature jeftine, al' kad ide pesma pa uleti klavijatura preko svega i provališ da je to pokušaj postizanja neke atmosfere, koji malo propadne zbog siromašne farbe, bude bezveze :D

 

Rekao sam ti otprilike koji mi je trenutni utisak o PESMAMA konkretno. :)

Evo sad pogledah malo track list da se podsetim šta mi je ostavilo najbolji utisak, i Release se ističe k'o hit, evo sad provalih i da su spot snimali za nju. Ima još par koje su mi se dopale, al' većina mi je 'nako.

 

A pevač zvuči kao onaj na Night of the Stormrider, osim kad vrišti, vriskovi su mu do jaja.

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, možda stvarno ne bi bio loš pristup da kreneš obrnuto, od ovog posljednjeg, pod Nardijevim imenom - Dancing With The Past, malo je opuštenija svirka i možda ti posluži kao dobar "ulaz" u bend.

E sad, on traje dva i po sata, pa da ne bi rovio kroz sve to, a ionako nisi (još) fan, evo ti par (malo više) stvari na koje bi mogao baciti uvo, pa kaži kako ti se čini... Šta ja znam, recimo:

Made, Symbiotic, Unnecessary Evil, Dead Letters, Fragile, Blinding Lies, Stabbing Sorrow, The Scarlet Letter, Dancing With The Past, Lament In Rust... tako nešto.

 

S tim, što ako ti se npr. ove prve dvije navedene ne svide, stvarno nemaš dušu. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...