Jump to content

Tibia


ba+a.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Tibia je jedan od nasih najboljih bendova. I jedan i drugi album su savrseni. Bio sam na zadnjem njihovom koncertu gde su svirali neke nove pesme, i stvarno su super...valjda ce uskoro taj treci album.

Imace koncert u petak 17. novembra u Domu Omladine. Inace, na koncertu ce jos svirati Hang (promocija njihovog novog albuma), Bridge To Solace iz Madjarske, Spitback. Cena karte je 250 dinara. Ja se nadam da ce doci dosta ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Divim se umešnosti likova iz Tibie da na poslednjem albumu prezentuju drugačiji zvuk, a šmek ipak ostane isti. Bio sam na novembarskoj promociji Hanga, čuo par novih stvari i odlične su.Zna li neko od obaveštenijih kada će se novi album pojaviti, i kada će neki cert?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ih bre pretera ga malo :rolleyes:

u svakom slucaju ako stvarno tako mislis hvala puno .ako te drugi album nije razocarao sigurno nece ni treci, smek ce svakako ostati isti ali ce se napredak nadam se videti .za treci album postoji 8 gotovih pesama ,a u planu je jos jedna .onda je na redu snimanje .posto nikada nismo zurili sa radom na pesmama ne bih mogao da ti kazem kada ce to sve ugledati svetlo dana . moraces da sacekas jos koji mesec . . . za sutrasnji cert je verovatno malo kasno ali ako procitas na vreme prosetaj do velike sale skca .cetvrtak je u pitanju . gomila bendova. dz ulaz . tea break , barcode , vien lur ... oko 7 pocinje mi smo oko 9 . svirace se 20ak ,25 min.trebalo bi ove godine da se pojavimo i na exitu na metal bini ali otom potom . svrati ponekad na www.myspace.com/tibiametal tu ces naci info o eventualnim nastupima .

 

hvala svima na lepim recima

Share this post


Link to post
Share on other sites

dear emily stvarno nemam pojma ko ce sve svirati , oko 15ak bendova . ne bih da najavljujem to kao metal svirku . . .ali gitare svakako i autorski bendovi svakako .nista te ne kosta da prosetas ,ne placa se .

ex bubnjar ekva firci je umesan u organizovanje toga - kao mini presek domace alternativne rock scene pri cemu on ima nekog uticajnog prijatelja stranca iz 'biznisa' te zele da pomognu i malo guraju bend koji im se najvise svidi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...