Jump to content

Tibia


ba+a.

Recommended Posts

dakle kompletna lista sada izgleda ovako :

 

tibia - one in every second. 2001.

tibiaprvicover.jpg

http://www.mediafire.com/download.php?mjrm1m2yjmh

 

tibia - buried beneath the covers. 2004.

tibiadrugicover.jpg

http://www.mediafire.com/download.php?tdhiukm4izk

 

tibia - collision within. 2010.

tibiatrecicoveri.jpg

http://www.myspace.com/tibiametal

Edited by shield

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstra! Sećam se da sam se za drugi album baš izmučio da nadjem :) Više volim diskove, šta ću :)

 

Danas sam preslušao album i utisci su vrlo pozitivni. Mislim i da su vokali "za više nijansi" bolji od prethodnih albuma, jer su ranije bili "bezlični" - bez uvrede! Pokušavali su da "miksuju" melanholiju i agresivnost, veoma često bezuspešno. Time albumi nisu izgubili na kvalitetu. Naprotiv, Tibia mi je jedan od omiljenijih srpskih bendova koji su "proizvodili" vrlo kvalitetnu muziku, koja je u pojedinim momentima podsećala na Boysetsfire, u drugim na Anathemu, što je odlično!

 

Samo napred i velika podrška u radu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

30.04. SKC Living ROOM

 

TIBIA & :Resound

 

Promocija albuma COLLISION WITHIN i

zvanična proslava 10 godina postojanja

 

Imamo još uvek dovoljno vremena za najavu i priču o koncertu.

 

Do tada,

preslušajte album

i prosledite dalje onima koji ga još uvek nisu čuli.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Petak 30.04, 22h

SKC - Living Room

 

Koncert benda TIBIA -

promocija albuma "COLLISION WITHIN"

 

Specijalni gosti bend :RESOUND

 

 

Tibia, bend koji je već 10 godina prisutan na domaćoj underground sceni, konačno ima priliku da koncertno predstavi svoje najnovije ostvarenje - dugoočekivani treći album pod imenom "COLLISION WITHIN".

 

Budući da je album krajem januara ove godine dat na slobodan download, preko myspace strane samog benda, za ovu priliku će biti urađeni diskovi kako bi zainteresovani imali priliku da u svom posedu osim digitalnog imaju i hardcopy primerak albuma (uz dodatni merch benda).

 

www.myspace.com/tibiametal

 

Specijalni gosti 30.04 su bend :RESOUND, mlada beogradska indie rock atrakcija. Za potrebe ovog nastupa bend priprema nove snimke koje ćete imati prilike da čujete uskoro na njihovoj myspace strani.

 

www.myspace.com/resoundband

 

 

Tibiaplakat.jpg

Edited by losh666
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

zao mi je sto nisam odgledao sada na exitu nastup...nisam taj prvi dan isao...poslednji put sam ih gledao davno na eexitu...jebi ga,nekom drugom prilikom...malo je potcenjen bend kod nas...kapiram da losiji bendovi daobijau vecu paznju u medijima...a mozda su i clanovi lenji ili nemjau vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u kom smislu mislis da su clanovi lenji ? da ne rade dovoljno na promociji benda ?

 

vremena svakako manjka jer svako ima svoje obaveze, a bend je ipak hobi. s obzirom da domaci bendovi ne zive od muzike, da ne sviraju svakodnevno po turnejama, da ne mogu potpuno da se posvete muzici, njihov kvalitet je jos na zavidnom nivou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ne treba sad pocinjati pricu o sceni jebi ga sve se zna, ali me cude ovakvi komentari o lenjosti tipa pao je sa marsa. Tibia je uradila ono sto su mnogi trebali da irade isto i sprece stvaranje cireva unutar svojih tela, videli su gde zive, koliko se moze i shodno tome ordiniraju.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...