Jump to content

Cradle Of Filth


All_Destroyer

Recommended Posts

Evo i ja koju da kažaem nakon nedelju dana slušanja.

Album je stvarno doličan u radngu Duska, Cruelty-a ili Midiana ali naravno na svoj načim, jednostavno ima taj specifičan vajb.

U svakom slučaju svaka čast Gazda Dani, obradovao si me ove jeseni!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mani novi album odlican! Kako sam pravila pauzu pracenja rada CoF zakljucno sa Nymphetamine koji mi se nije nesto dopadao,

mogu reci da novi album jeste rame uz rame za kultnim Dusk, Midian i td...Ne znam ni koju bih pesmu izdvojila, zaista su sve sjajne...Uvodna odvaljuje!

Definitivno album koji ce zadovoljiti kriterijume starijih fanova, ali i ukus novih generacija blekera. To se tako radi. Svaka cast!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Promasena tematika?

 

Da,mislim krajnje mi pozli kada vidim taj gothic trip u najgorem mogućem izdanju zavijen u oblandi erotike i satire.Tematika ipak iz nekog razloga zadovoljava neke neobjašnjivo duboke porive čovjeka a to je jedna od njegovih najjačih - nagonska.Sa tim u vezi ide i ova mračna opsjednutost temom iskušenja,borba sa onim "principom zadovoljstva",erotske težnjr...Tako da su i fanovi (mislim na ženski pol) COF-a koje poznajem često misleno upućeni na takvu vrstu oduševljenja..često onako neka famozna mračnost spolja a unutra praznina,raspuštenost,što bi naš mitropolit rekao "gnjilost duše",mislim svi je imamo,ali ovdje se gnjilost podgrijava srozanošću duha.Naravno ako se tekstovi uzimaju ozbiljno a što je često slučaj.

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,mislim krajnje mi pozli kada vidim taj gothic trip u najgorem mogućem izdanju zavijen u oblandi erotike i satire.Tematika ipak iz nekog razloga zadovoljava neke neobjašnjivo duboke porive čovjeka a to je jedna od njegovih najjačih - nagonska.Sa tim u vezi ide i ova mračna opsjednutost temom iskušenja,borba sa onim "principom zadovoljstva",erotske težnjr...Tako da su i fanovi (mislim na ženski pol) COF-a koje poznajem često misleno upućeni na takvu vrstu oduševljenja..često onako neka famozna mračnost spolja a unutra praznina,raspuštenost,što bi naš mitropolit rekao "gnjilost duše",mislim svi je imamo,ali ovdje se gnjilost podgrijava srozanošću duha.Naravno ako se tekstovi uzimaju ozbiljno a što je često slučaj.

 

To je sve komercijala, najvise se gleda zarada. Neko ce pisati o sotoni, neko o nacizmu, neko o separeima i zlacanim kajlama, a neko o erotici ili ne znam ni ja cemu. Prije mi je neko rekao ovako : ''svaka muzika je komercijalna, samo klasicna nije''. I istina je, manje vise ti je isto bio to Dino Merlin ili Slayer, sve je stvar ukusa. Meni je COF sa godinama postao dosadan i odvratan, a prije mi je bio omiljeni bend..

Share this post


Link to post
Share on other sites

forthcoming COF orchestral album (entitled 'Midnight In The Labyrinth') I briefly mentioned sometime before, has been re-visited, with a studio date of December the 5th set for big choirs to be added to the haunting melee. All songs will be fully orchestrated akin to a horror movie soundtrack (think Danny Elfman, John Williams, Christopher Young etc) and are comprised solely of tracks from our first four releases ( a la Principle, Vempire, Dusk and Cruelty), 'Funeral In Carpathia' being my favourite conversion thus far.

But more on this in my next blog...

 

http://www.cradleoffilth.com/profiles/blogs/14112010-blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bonus CD ultimate edition

 

Preporučujem da se skine, ova Adest Rosa Secreta Eros nije ništa specijalno ali 3 demo verzije mi vuče super, kao da su iz 1995. izašle. I tako sam se opet podesti zašto ne treba re-recordovati ništa (Amorphis smradovi), dobra pesma je dobra pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bonus CD ultimate edition

 

Preporučujem da se skine, ova Adest Rosa Secreta Eros nije ništa specijalno ali 3 demo verzije mi vuče super, kao da su iz 1995. izašle. I tako sam se opet podesti zašto ne treba re-recordovati ništa (Amorphis smradovi), dobra pesma je dobra pesma.

Jesu li ovo iste pesme koje smo već skidali sa prethodnog linka, tamo je bilo izdanje sa dva diska?

Share this post


Link to post
Share on other sites

According to Sky Movies HD, actress Ingrid Pitt — who narrated CRADLE OF FILTH's "Cruelty And The Beast" album, although her narration was done strictly in-character as the Countess she portrayed in Countess Dracula — has died. The 73-year-old Polish-born star — who survived incarceration in a Nazi concentration camp as well as an appearance as a judge on TV's "New Faces" — passed away in a south London hospital.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...