Jump to content

Witchburner


Grobodan

Recommended Posts

Krep,crkla i ova tema violent.gif

 

Bas slusam Blasphemic Assault,koji nije nista narocito,i kapiram kako je bend bolji iz izdanja u izdanje - od ovih prosecnih pocetaka do apsolutno fantasticnog Final Detonation.

 

Nego jel ima neko lyricse za Finalnu detonaciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mog da verujem..pa zar je moguce da nismo nista godinu dana komentarisali WB? Ne ulazi u glavu nikako..

 

Anyway, kad nema lirika na m-a nema nigde icon_smile.gif Barem mene mrzi da trazim beyond that... ubica je taj album na mesto.

 

Can't stop Invisible Violence

This army rules our land! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocigledno da duze vreme niko nista nije pisao. Meni su oni uvek bili soldian bend, ali uvek malo previse jednodimenzionalan. Hocu reci da nema raznovrsnosti u njihovoj muzici. Svi albumi su od pocetka do kraja UDRI!

Istina, "Final Detonation" je odlican rad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 3 weeks later...

Sta znam, malo me razocarao Blood of Witches. Jesu oni sablonski bend i sve je to OK, nisam dosad imao problema sa tim, ali ovaj album toliko prokleto lici na Final detonation da to nije normalno. Recimo, German thrashing war i FD su se razlikovali, malo ali jesu, jebem mu mater. Ovo je stvarno malo...hm. Moracu jos malo da mu dam sansi, ali i nemam nesto volje za to (kad mogu uvek da pustim FD).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Mozda su ljudi mislili da je prosli ili preprosli pa zbunjeni nisu hteli da ga kace na net :] ...I onda nekom iz benda dopizdelo i rekli daj da bar neko cuje album...

 

Ja se samo pitam da li bi i "Final Detonation" ovol'ko voleo da sam ga prvi put cuo sa 20+ godina, a ne sa 15-6? Stvarno me album i dan danas pogadja u thrash zilu, a za ovaj novi ne znam...bas me zatekne uvek kako brutalno krene, ali onda kada se ta monotona brutalnost vrti i narednih 35 minuta nije toliko zanimljivo vise...

Mora da postoji barem neka mera za kolicinu trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr-R-R riffova na albumu, sto ovi nisu nasli. Dacu mu jos malo sanse, drazi su mi nego Legion Of The Bored, ali mislim da ce imati istu zaboravnu sudbinu kao i prethodni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...