Jump to content

Exciter


lemmy sixx

Recommended Posts

Јебига, Грчка је тотални олд скул, Бугари су пословично луди. Треба да навикну и да је Србија за олд скул пословично го курац.

 

И још једну ствар ћу да те замолим, Фруби. Овакве концерте немој стављати у некаквој назови најави, кад знаш како ће да испадне. Процени ризик и закажи или немој заказати концерт. Овако нас неколицину којима је стало до оваквих бендова наложиш максимално и онда добијемо пишу посред чела. Мислим, ја сам се већ навикао да, за овакав звук, живим у буљи од земље и да не треба да се надам не знам чему, а опет сваки пут се понадам за овако неки концерт. Није лепо и није хумано.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јок, заучио се, сад ћу да легам.

 

+ О томе причам. Али, чему онда ово опипавање пулса? Фруби нема пара на бацање, ово ће свакако да буде губитак, иако би био добар концерт и то је крај. Нема даље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нејвероватније? На мораш да будеш атомски физичар да из претходних искустава са бендовима сличног ранга извучеш закључак. Ово би био тотални финансијски промашај. И говорим у потенцијалу, зато што сам 100% сигуран да концерта бити неће, поготово с обзиром да ми је и Фруби потврдио да Agent Steel никад неће поново доводити. Реално гледано, Exciter је у сваком погледу тренутно бар степеник испод њих.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zbog cega to "Srbija medj' sljivama" po ovom pitanju?Objektivno,ti bendovi kod nas nisu dovoljno popularni,i nemaju veliku bazu fanova.Mozda i ima ljudi koji bi otisli na njihov koncert,ali im se ne ide.Evo ja naprimer.Ja volim Exciter,nista posebno,ali bilo bi dobro posetiti tu svirku.Ali mi ne pada na pamet da zbog Excitera provedem 6-8 sati na putu,cekam prevoze do ranih jutarnjih casova i smaram se po BG-u 3 sata posle konerta,i da potrosim par crvenih na nepotrebne stvari.A tako razmislja mnogo ljudi.Bas zbog toga sto Exciter nema bazu fanova,vec odredjeni krug ljudi koji bi svratili na 'cert da ga pogledaju.

Jebem mu sunce,pa nije bas za sve kriva Srbija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zbog cega to "Srbija medj' sljivama" po ovom pitanju?Objektivno,ti bendovi kod nas nisu dovoljno popularni,i nemaju veliku bazu fanova.Mozda i ima ljudi koji bi otisli na njihov koncert,ali im se ne ide.Evo ja naprimer.Ja volim Exciter,nista posebno,ali bilo bi dobro posetiti tu svirku.Ali mi ne pada na pamet da zbog Excitera provedem 6-8 sati na putu,cekam prevoze do ranih jutarnjih casova i smaram se po BG-u 3 sata posle konerta,i da potrosim par crvenih na nepotrebne stvari.A tako razmislja mnogo ljudi.Bas zbog toga sto Exciter nema bazu fanova,vec odredjeni krug ljudi koji bi svratili na 'cert da ga pogledaju.

Jebem mu sunce,pa nije bas za sve kriva Srbija.

Донекле си у праву. Али, у граду од 2 милиона становника и без било какве базе фанова би морало да се нађе бар 150 људи да гледа један од бендова који су некад зачели један битан метал правац, а који и дан-данас ваља. Е, то ти је Србија међу шљивама.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta seru ne mogu da veruju ..Pa gledao sam ih ovde u Kanadi i nije bilo nas vise odprilike 200

 

Jas sam ih u Njemackoj pred 70 ljudova, vise ne...

 

 

Bolje da cutim. Medjutim, tamo neke 83/84 :rockdevil:.

...bilo bi 2 keke ljudi

 

 

A zbog cega to "Srbija medj' sljivama" po ovom pitanju?Objektivno,ti bendovi kod nas nisu dovoljno popularni,i nemaju veliku bazu fanova.Mozda i ima ljudi koji bi otisli na njihov koncert,ali im se ne ide.Evo ja naprimer.Ja volim Exciter,nista posebno,ali bilo bi dobro posetiti tu svirku.Ali mi ne pada na pamet da zbog Excitera provedem 6-8 sati na putu,cekam prevoze do ranih jutarnjih casova i smaram se po BG-u 3 sata posle konerta,i da potrosim par crvenih na nepotrebne stvari.A tako razmislja mnogo ljudi.Bas zbog toga sto Exciter nema bazu fanova,vec odredjeni krug ljudi koji bi svratili na 'cert da ga pogledaju.

Jebem mu sunce,pa nije bas za sve kriva Srbija.

 

To je zato sto nisi true ;)

Lijepo neko rece na forumu da su danasnji metalci babe,svira im Agent Steel/Vicious Rumors u BG pred nosem a oni nedodju nego drkaju kuci .

Plus dodje gomila klinaca iz unutrasnjosti

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

И још једну ствар ћу да те замолим, Фруби. Овакве концерте немој стављати у некаквој назови најави, кад знаш како ће да испадне. Процени ризик и закажи или немој заказати концерт. Овако нас неколицину којима је стало до оваквих бендова наложиш максимално и онда добијемо пишу посред чела. Мислим, ја сам се већ навикао да, за овакав звук, живим у буљи од земље и да не треба да се надам не знам чему, а опет сваки пут се понадам за овако неки концерт. Није лепо и није хумано.

 

Potpisujem. Posebno za ovaj "kita posred chelenke" deo, tak' beshe i za Anvil pre par godina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA zna manager , koj ije nemac... sviraju sofiju bice bar 600-700-800 ljudi, grcka takodje ima da bude toliko , i onda misli da je to i ovde tako ... :)hahah

 

 

Ponudi ti onda njemu da sviraju "na karte", ili mu reci, ako bude preko 200 ljudi sve ide tebi... Ako to prihvati dovodi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Auuu jbt, godinama se pitam odakle ja znam omot Unveiling the wicked, i sad slučajno potpuno na Arhivama vidim

 

There is a scene in the 1986 horror movie "Trick or Treat" where the mother of the main character goes into her metal head son's bedroom and starts looking through his records. Among the handful the camera zoomed in on was Exciter's "Unveiling The Wicked"

 

Taj film je total kult :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Canadian thrash metal pioneers EXCITER are scheduled to release their new album, "Death Machine", on September 24 via Massacre Records. The effort will be made available as a standard CD, a digipak and a limited-edition (500 copies) gatefold LP.

 

Regarding the musical direction of the new EXCITER material, bassist Rob "Clammy" Cohen told Greece's "Metalzone" radio show in late June, "It's classic EXCITER, definitely. It's fast and in your face — straight up."

 

"Death Machine" tentative track listing:

 

01. Death Machine

02. Slaughtered In Vain

03. Skull Breaker

04. Power and Domination

05. Razor In Your Back

06. Pray For Pain

07. Demented Prisoners

08. HellFire

09. Dungeon Descendants

10. Guitar Solo (title to be announced)

 

exciterdeathmachine.jpg

 

Ajde da vidimo... prošli album im je bio sranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...