Jump to content

Raunchy


Dowla

Recommended Posts

kao sto zelja kaze, bukvalno isti album, od fazona do produkcije.

 

mozda se ovaj malo bolje dere sad, ne zvuci kao emo verzija onog lika iz obituary-a vise.

 

cini mi se sa DPR ima bolje refrene, ali ni ovo nije lose...pusta ce se kao sto se pustao DPR, kad hocu nesto jednostavno i zabavno da cujem.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njahh... mnogo im je bolji Death Pop Romance, vise catchy a i melodije su cool mada mi se cini da je na tom modern metal polju u poslednje vreme svako izdao bolji album od poslednjeg In Flames-a :D

 

 

...novi in flames je nesto najpickastije sto sam cuo u poslijednje vrijeme...uzas!!!...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Meni je ovaj novi Raunchy album bash super, ne nesto previshe ali dobar i dosta zahvalan za slusaje. Predpostavljam da ce da mi dosadi za koji mesec ali ovako za sad me bash celokupan album bash drzi. Ima bash catchy refrene, mada nebi ih ubilo da su koji solo ubacili...... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato i raunchy moze da se slusa uvek.

 

nikad ne urade nista novo nit zanimljivo, ali su im pesme uvek dobre, refreni uvek seksi i retko koji bend moze da im prismrdi sto se toga tice.

 

mislim da sam raunchy od 2005 slusao vise nego sve sto je izaslo novo od IF, soilwork, mnemic, scar symmetry, itd albuma zajedno.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Jup, sve sto ti kazes samo kad bi ubacili koji zanimljivi solo onako melodican lep... XD

 

Uglavnom mislim da u toj kategoriji gde sapda Raunchy moze da mu parira samo Holographic Universe. I htedoh ja da ostavim link za ovaj novi album tamo cisto da ljudi vide mozda im se i svidi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wasteland... je, što se mene tiče, najbolji Raunchy album do sada. Velvet Noise je bio realtivno ok, ali neiskusno i klišeizirano urađen. Confusion Bay je specifičan kada je Raunchy u pitanju, dobar je album, ali su Death Pop i Wasteland veliki napredak u odnosu na njega. E, sad, Wasteland jeste nastavak Death-a, prilično su slični i sve to, ali je produkcijski mnogo bolje urađen, a i svi elementi koji su postojali na Death-u, ovde su unapređeni i poboljšani. Sviđa mi se i to što je Kasper stil vrištanja koji je razradio u The Arcane Order-u delimično preneo i u Raunchy. Clean vokali, melodije, rifovi, svirka, sve je na vrhunskom nivou, ali to je valjda Raunchy standard :D Sve u svemu, dobar album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...