Jump to content

Sabaton


Recommended Posts

Албум је одличан и чак бољи од претходног. Са изузетком две песме (оне о чехословачким пилотима и 'Вермахта'- те две су осредње) све остале песме су фантастичне.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нико ме није питао, али ме се чини да је нови албум Сабатона слушљивији и певљивији од претходника. Него, брука, ја сам њих тек поштено преслушао пре неколико дана, некако су ми увек остајали у запећку на мом мп3 стоваришту. 

 

Вермахте, мени је Метал Риппер ооодлична песма (ако се добро сећам која је то...)!!!

 

 

 

Каки су им они први албуми, вреде ли слушања?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Каки су им они први албуми, вреде ли слушања?

 

Ja nisam nešto slušao baš prve albume (metalajzer i još neki kao demo, šta li je), ali ono što sam čuo mi se baš i ne sviđa, gitare su u onom neo-klasičnom tripu koji me je pošteno smorio... Ali zato Primo Victoria iz 2005. je odličan hevi album! Onako, prost i žestok. Sledeći, Attero Dominatus, je takođe dobar. Sa sledećim, The Art of War, su malo umekšali zvuk, lupili akcenat na klavijature, ali ipak je to po meni njihov najbolji album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam novi album, i ne mogu reci da mi se ne svidja, ali nije dobar k'o prethodna tri (ne racunam Metallizer). Nekako nema upecatljivih pesama, i deluje mi kao da se Coat of Arms jedino izdvaja, ali tek sam ga jednom preslusao, tako da pretpostavljam da ce mi se mnogo vise svidjati kroz par dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam novi album, i ne mogu reci da mi se ne svidja, ali nije dobar k'o prethodna tri (ne racunam Metallizer). Nekako nema upecatljivih pesama, i deluje mi kao da se Coat of Arms jedino izdvaja, ali tek sam ga jednom preslusao, tako da pretpostavljam da ce mi se mnogo vise svidjati kroz par dana.

Mislim da ćeš nakon nekoliko slušanja deebelo promeniti mišljenje... Ima tu samo takvih hitčina, mnogo boljih od Coat of Arms...   :pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nisam neki veliki fan Sabatona, ali juče ih tek ''ovlaš'' pogledah u Budimpešti.

Profi nastup nema šta, šteta što sam morao da obavljam još neke stvari pa ih ne slikah, ali ima vremena Metal Camp je tu:)

Inače na njima je baš bilo ljudi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na prvo slušanje Coat Of Arms nije me oduševio kao Art Of War (šta god ko rekao, jedna od najboljih stvari koja se desila u power metal-u u proteklih nekoliko godina)...

Zakačio sam se za Uprising, Final Solution i Wehrmacht. Ali već sledeće slušanje me je ubedilo da je ovo album koji samo za nijansu zaostaje za Art Of War! :D

Ne mogu da se skinem sa Midway-a!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Pitala sam Joakima na Metal Campu hoce li Sabaton dolaziti u Srbiju u novembru, i rece covek da hoce.

Ja mu postavila to pitanje i kaze on: "Zagreb?" Ja reko': "No, Belgrade. xD" I on kao: "Yes, yes, Belgrade." :haha:

 

Kul je lik skroz, slikala sam se sa njim i sa Rikardom. :bigblue:

 

I da, odlicni su bili na MC-u. Mada, ja sam jedan deo njihovog nastupa provela "druzeci se" sa HammerFall-om, ali sam postigla i jedno i drugo - i da se druzim sa jednim bendom, i da pratim nastup drugog. :bigblue:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

A je l' znas nesto o ovom klipu sto sam postavio? :) I je l' ima sanse da HammerFall uradi neku turneju da sviraju samo prva 2 albuma? :haha:

Volela bih da znam, ali ne znam, nazalost. Mozda je i pominjao nesto u toku koncerta, ali kazem ti, nisam bas pratila svaki minut koncerta (dok sam se slikala sa HF-om i visila pored njih - preko ograde, ali svejedno :haha:).

 

Hahahaha, kako ste napali na ta 2 albuma, i to bukvalno od svih bendova. Svima su prva najbolja, i posle bolje da nista nisu radili. Stvarno ste neverovatni. :haha:

 

Bice super zurka taj koncert :pivopije:

Bolje da nas ne ispale :icon_ne:

Pa covek rece da dolaze... E sad, ja stvarno nemam predstavu ko bi mogao da organizuje to, posto su Terra Nostra i Legacy rekli da oni ne ogranizuju, koliko se secam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha, kako ste napali na ta 2 albuma, i to bukvalno od svih bendova. Svima su prva najbolja, i posle bolje da nista nisu radili. Stvarno ste neverovatni. :haha:

 

Pa, tako ti je sa svim bendovima koji su između proseka i "veoma dobro" kategorije. :razz: odlični i najbolji ostaju zanimljivi i posle 2-3 albuma, a HF to očigledno nisu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...