Jump to content

Sabaton


Recommended Posts

Ma smorice sa WWII tematikom kad tad. Morali su da promene, a i malo nacionalne istorije nije na odmet. Meni se generalno album svidja, Lion from the North je do jaja pesma, ali tacno se cuje da je radjena na fazonu Coat of Arms. Sta vise, meni celi novi album zvuci na Coat of arms... Al dobro, uboli su zlatnu koku, pa moraju da rabe dok ima vremena :D

 

Evo jedne moje teorije zbog cega su ostali clanovi bendova napustili bend (ili su izbaceni, ali se cuti...):

 

Fora je u tome da ostali clanovi benda nisu hteli da ponavljaju jos jedan CoA, vec da krenu malo da se menjaju, da experimentisu, Joakimu se to nije svidelo, zeli da izvuce maximalnu korist dok jos moze, i tako lepo zameni clanove koji se ne slazu sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedne moje teorije zbog cega su ostali clanovi bendova napustili bend (ili su izbaceni, ali se cuti...):

Fora je u tome da ostali clanovi benda nisu hteli da ponavljaju jos jedan CoA, vec da krenu malo da se menjaju, da experimentisu, Joakimu se to nije svidelo, zeli da izvuce maximalnu korist dok jos moze, i tako lepo zameni clanove koji se ne slazu sa njim.

Zar nisu baš ti stari članovi radili ovaj album?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

kasnim maksimalno sa utiscima, ali sta cu, dobra je godina, pa je bilo mnogo precih stvari na listi. anyway, solidan album, nista novo u odnosu na CoA, ali sasvim prijatna powerica, istorija je tu, refreni su tu, ima dosta hitova, sigurno cu ga vrteti jos... i btw, opasna je konkurencija, ali definitivno jeste jedan od kandidata za power godine. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Drugar mi maloprije javio za ovo. Prvo sam pomislio da je bend stavio datum na svoj sajt u nadi da ce ih do tada vec neko od nasih i pozvati, ali sad vidim da iza ovog bas stoje nasi organizatori zvanicno. Nakon duzeg vremena neki metal u DOBu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...