Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Puno ti hvala, izgleda da radi (videcemo kad prodje update i SP2)!

Ja imam neki aktivator integrisan u samu instalaciju koji mi je radio do pre par dana, al' su ga, kanda, u M$u provalili.

Hvala josh jednom!

Cheerz!!!!

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

није са монитором. а што се монитора тиче, нашао сам неке фине Самсунгове ЛЦДове од 17'' по 1500 кинти.

 

prije ce biti da si nasao sa flat ekranom,pazi da te ne zajebu.a ako nije nego bas lcd,reci dje su da i mi uzmemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno ti hvala, izgleda da radi (videcemo kad prodje update i SP2)!

Ja imam neki aktivator integrisan u samu instalaciju koji mi je radio do pre par dana, al' su ga, kanda, u M$u provalili.

Hvala josh jednom!

Cheerz!!!!

:pivopije:

 

Nema problema...rekli su ljudi da im je sistem ziv i posle 2 meseca tako da ne verujem da ce biti problema ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je ovde najbolje mesto da postavim pitanje.

 

Naime, imam laptop sa C2Duo procesorom na 2,0 GHz(mislim da mu je oznaka T5750), 4GB RAM memorije i Vista 32bit. Mene zanima da li ja mogu da instaliram Vista 64bit? Razlog je sto imam 4GB RAM-a a operativni sistem mi samo prepoznaje 3GB. Guglao sam ovo pitanje ali nisam uspeo da nadjem odgovor (ili sam nesposaban da ga nadjem). Hvala unapred :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da možeš, ali nemoj da žuriš sa prebacivanjem na 64bita, jer će se oko 13. jula pojaviti Windows 7 Final, tj. RTM i bolje je da njega staviš. Strpi se još koju nedelju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Btw. koristite foobar. :P

:da: Definitivno. Osim foobar-a, jos jedino aimp vredi, s tim sto je foobar bolji. Ostalo je, u poredjenju sa ovim, uglavnom bezvredni bloatware.

 

Nekome problem sa foobar-om moze biti interfejs, medjutim postoje razni modovi (Columns UI skinovi), koji to resavaju.

 

Ja sam nedavno nabasao na jedan jako jako dobar, mozda i najbolji koji sam do sada koristio.

Veoma dobro objedinjava funkcionalnost i estetiku, maksimalno utilizujuci mogucnosti koje foobar ima ispod haube.

 

Evo kako to izgleda:

 

fooscreen1.jpg

 

Naravno, omot, tekst i last.fm info se automatski download-uju, ukoliko se ukjuci ta opcija.

 

fooscr2.jpg

 

Prosireni mini-mod:

 

fooscreen3.jpg

 

 

Info & download link: http://tedgo.deviantart.com/art/DarkOne-v1-5-2-121964250

 

Tema na hydrogenaudio forumu: http://www.hydrogenaudio.org/forums/index....showtopic=69046

 

Pa koga zanima, neka spusti, definitivno se nece pokajati. :da::cool:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komsiji se usred igrica(cs,nfs2 i dota) zapuca komp tj samo zamrzne slika jednom i onda sve radi ok kasnije ali posle minut-dva se opet slika zamrzne,ali zvuk radi ok,a slike nema.probali smo ocistiti od virusa (kojih je imao podosta),formatirati ali dzaba i dalje se pojavljuje isti problem.da li je tu crkla graficka ili se tu nesto pregreva i tacno sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao bih da je ram memorija u pitanju. Ponesi svoje module kod komsije, pa swapuj - tako ces najlakse videti da li je to problem.

Edited by Mare^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

ubacio sam mu jednu moju od 256 koja provereno radi ali dzaba opet isti problem :S i da moze li mi neko reci kako da povezem dva racunara?ja imam dve mrezne,on jednu imam kabel sa bananicama i to je ustekano sve,adrese sam bio stavio na 192.168.1.1 kod mene i 1.2 kod njega ali kada ja kreiram on tu igru nevidi,a kada on kreira ja vidim ali nemogu da udjem.guglao sam ali nikako da nadjem resenje i za taj problem :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da on ima net sigurno bi igrali preko hamachija i nebi se zajebavali oko donosenja njegovog kompa kod mene kuci i povezivanja mrezna u mreznu..

Edited by dimmu1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da moze li mi neko reci kako da povezem dva racunara?ja imam dve mrezne,on jednu imam kabel sa bananicama i to je ustekano sve,adrese sam bio stavio na 192.168.1.1 kod mene i 1.2 kod njega ali kada ja kreiram on tu igru nevidi,a kada on kreira ja vidim ali nemogu da udjem.guglao sam ali nikako da nadjem resenje i za taj problem :no:

kakav kabl koristiš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam blage veze ja sam otisao u prodavnicu i rekao da mi trebaju dve bananice koje idu u mrezne i kabel za njih i covek mi je to dao :) jedino sto znam je da ima 8 zica i da su 4 bele boje sa razlicitim sarama,a ostale 4 su zelena,plava,narandzasta i ona braon ili koja li je vec..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...