Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

pominjali ste nod32...

 

meni najboljsi anti-virus program...

 

preporucio bih vam i nodlogin normal program...kada istekne onih dzaba 15 dana,onda se to resi dvoklikom na taj program,sam pronadje novu sifru...verovatno znate,al ako ima neko da ne zna...preporucujem...

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojavio mi se jedan čudan problem. U pola rada na netu browser se jednostavno zapuca i učitava samo prazne stranice, samo dole ispiše ono "Done" i ostavi prazan tab. Nije do programa jer sam pokušavao Firefox, Operu, Songbird, jebeni IE :haha: i sve je isto, a ne pukne ni konekcija - veza je u redu. Skenirao sam ga Spybot-om i sa još hiljadu kojekakvih antivirus Spyware-removal sranja, niko ništa nije našao. I da, kad restartujem komp radi normalno. Any ideas?

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li mi neko preporuciti konfiguraciju do 400e bez monitora u nekoj od bg prodavnica (pakom, comtrade, winwin itd.) ili napisati komponente posebno?

Posto sam ispao iz toka kad su procesori prestali da se oznacavaju sa brojem khz i graficke sa 4 broja pa GT svaka pomoc je dobrodosla. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@-Mare

 

Hvala :pivopije: Nadjoh ovaj drugi Samsung u prodavnici gde bih to uzimao najverovatnije, negde je oko 8k. Ali nesto ne znam kakvi su ti Samsungovi hardovi, s' obzirom da se mnogi zale u zadnje vreme na monitore i telefone njihove...Nece da quotuje u pm...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Help!!!

Kako da se resim trojanca sa winlogon.exe fajla koji je se nalazi u system32?! Ako ga obrisem sa antivirusom, bojim se da cu sjebati sistem, sta da radim?! Googlao sam ali bezuspesno..........

Edited by Morphy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na to:

 

"C:\Windows\System32\winlogon.exe can be fixed by starting up in safe mode then opening the i386 directory and copying the winlogon.exe. After you do that you go into your System32 directory paste the file, and do not confirm that you want to overwrite the file yet. Kill the winlogon.exe process now(this can't be done through windows task manger but security task manger can kill it) and confirm the file overwrite. You should have about a second before you system brings up an error screen."

 

sam vec naleteo, ali mi deluje rizicno, vijam i dalje neko lakse resenje...

 

Hm... Sada vidim da mi nije zarazen winlogon.exe iz System32 foldera, vec u System32/explorer/winlogon.exe. Jel to isti nispe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji hdd od 1TB preporucujete a da nije skup, negde do 6-7k? Eventualno neki od 500GB za nekih 50ak jevreja. Izgleda da mi izdise HDD :icon_ne:

 

http://www.atom.rs/?sid=88

 

ja uzeh ovaj prosli mesec u sklopu masine i sasvim sam zadovoljan brzinom i tisinom rada. 1tb je oko 6500.

Edited by ^Suicide_Pony^

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...