Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Evo lik prodaje skoro novog, mora tu još i da padne i neki dogovor... Ako sam prekršio kakvo pravilo linkovanjem, brišite, ja to samo da pomognem...

Hvala ti, ali tražim isključivo nov. ;)

 

Andrija, bolje kupi polovnog Yuga za te pare. Evo ga jedan ispred moje zgrade, piše 550e, nije fiksno. Mada kapiram da je i Yugo (p)repariran kao G25 sa oglasa. :mhihi:

Ma nije za mene, nisam prso tolko da dajem ovolike pare za volan. Ja imam stari Driving force pro koji mi je taman. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

citiracu komentar sa YT-a

 

No, the Commodore 64 is not back. This is not a C64 -- it's a cheap commodity PC stuffed into a modified case by a company that doesn't deserve the Commodore name. Google Barry Altman and note how his other company currently has an "F" rating from the BBB. Retro hobbyists are tired of half-baked schemes by amateur men of industry to slap the Commodore name onto uninspired and unattractive hardware.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja jedno pitanje. Uzeo sam vga kuler pre koji tjedan, DeepCool V2000. Nisam im'o ovde onih modularnih kablova pa sam ga spojio na maticnu, a kuler od kucista mi osto bez pina. E sad sam prikopcao vga kuler na napajanje, a kuler od kucista tamo gde je bio i ovaj vga kuler mi radi dosta bucnije. Kako to? Je l' mozda radi na veci broj obrtaja kad je prikopcan na napajanje ili sta vec? Vidim da je i temperatura opala, bez ovog kulera sa strane bila je 48-49C, a sad vidim da je 45C... Nije bas da mi smeta ova buka, al' se bojim da ovde nesto ne valja pa zato ovako bruji.

 

Btw, ja i zaboravio da sam ovde pitao za onu sifru, upalilo je ono sto je necko rekao, pa mu u to ime zahvaljujem :pivopije:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam samo neki iPod shuffle, posle raznih mp3ova, mp4ova, kartica u telefonu ovo mi je najpraktičnije i čini mi se da se neće kvariti. Da imam da tresnem kintu kupio bih iPod onaj veliki ili nano bar i vozdra. :D

 

'Оћеш да купиш од мене Ајпод Нано за мале паре? :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ProbLJem sa grafickom.Upalim racunar,u BIOS-u i na logon screen-u za maticnu crvene tackice i linije i uzasna slika.Takodjer i u windows-u kada se digne,sa rezolucijom 800x600.U device manageru u properties od display adaptera stoji sledece:

 

"Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)"

 

Pretpostavljam da nije do drivera,posto se u tom slucaju problem ne bi odrazavao i na BIOS i startovanje.Svejedno,probao sam reinstalaciju drivera,ali naravno nikakva korist od toga.Sta moze biti problem?Da li se u BIOS-u nesto pojebalo ili je graficka riknula?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...