Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Graficka verovatno... Jel si probao sa onom forom, graficku u rernu :haha: ? Oduvek sam hteo to da probam, al nemam graficku koja pocela da zajebava, pa da testiram.

 

Na tu foru vrlo lako moze da se poprave usb-ovi i ram od graficke. dokazano :)

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh, lako je vama, ja imam mladjeg brata -.- Imam dual boot Ubuntu/7-ica, i to je sramota, jer 80% vremena upaljenog kompa mi je 7-ica, kontate zbog brata, jer on zeli da igra igrice, a mene to pizdi nevidjeno. Al dobro, tesim se, uskoro lap top, pa ce Ubuntu biti main, a xp samo za cubase i vst koje koristim za snimanje. Another happy open source user :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da,7-ica je sranje.Zajebite photoshop,premiere,after effects,cubase,3D max...ajmo svi na Ubuntu jer tamo nema virusa!Pa da slusamo muziku i gledamo slike!

verovao ti ili ne ogromnoj većini ljudi te stvari nisu potrebne, tako da bi im ubuntu bio savršen.

a i ne vidim da je ovde neko rekao da je sedmica sranje.

ako imaš nešto pametno da kažeš reci, nemoj da sereš ovuda kao po sportskom podforumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam ni ja,a ceo zivot koristim windows,a ne tamo neke ubuntue,linuxe i slicna sranja.

 

ako imaš nešto pametno da kažeš reci, nemoj da sereš ovuda kao po sportskom podforumu.

 

Uuuuu,kako si opasan,zli hladni moderator racionalista i plasis nas!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Instalirah poslednju lisicu pre par dana, reda radi, koristim Chrome, neka ima za ne daj boze... Pre 2 dana, primetio sam da mi iskace Internet Explorer sa sajtovima: e-bay, myspace, amazon, + neki scamovi vazdan. Ok, rekoh sebi, deep scan, odem u safe mode, palim Aviru, skeniram, nista prazno... Ok uzmem CCleaner ocistim registry, nepotrebne fajlove, sve odradim, mislim sredio sam posao... Prodje 15 minuta, opet mi iskoci internet explorer. Jel ima neko ideju sta moze da bude?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje :

 

koliko ce prikljucivanje kartice sa PCI Express 2.0 x 16 slotom na maticnu sa PCI Express 1.0 slot uticati na performanse?

Znam da se deli protok na 1.0 max protok,ali u kojoj to meri zaista utice na perfomanse ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...