Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

A inace ocu i da prodam ovaj moj komp sada sto koristim, na nekom kupindu, limundu ili bilo cemu slicnom. U odlicnom je stanju, nikad nije klokovan i super odrzavan tako da radi isto kao i kada je kupljen. Danasnje igre novije generacije sekup, ali su igrive osim izuzetka Metro 2033 koji nekad lepo radi, ali kada dodje NPCa dosta ne igrivo je. Star je 2 ipo godine, nema garanciju.

 

Inte I5 750 2.8ghz quadrocore

ATI RADEON HD 5750 1gb DDR5

4 GB Kingston 1333mhz DDR3

Coolermaster 550w napajanje.

1 TB WD green SATA 5400 rpm

Intel P55-US3l H55 bridge

 

Kolko da trazim para za to?

 

A sto prodajes ovo?Pa ovo je super masina.Zameni samo grafiku i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ovo ti je best baj trenutno.

 

450 naspram 500 neces ni osetiti u performansama, kada je ssd ionako duplo brzi od hhd-a koji imas trenutno.

Oba su sata 3(tacnije sata 6), ako ti ploca to ne podrzava, terace ti samo toliko koliko ploca kaze(tj ako imas sata 2, ocekuj 200,250 max),a za dimenzije ne brini upadaju na mesto hdd-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš mac book?! Onda nemam pojma kakvi su tu konektori i gde da ga metneš.

 

Ako već gledaš jeftinije, onda bolje ovo http://www.emmi.rs/s...productId=23629

HyperX ima MLC NAND, dok V300 ima TLC. Ista je razlika i u Samsungovim 840 Pro i običnim 840 modelima. MLC ima duži rok trajanja i možda je malo brži. I ne gledaj mnogo te brzine u specifikacijama. Nema tu velike razlike, posebno kod ozbiljnih proizvođača.

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne gledam jeftinije, upravo suprotno, baš zato što sam na Mek dao brdo para neću da štedim na SSD-u. Osim što neću da platim za kapacitet, jer mi ne treba 500gb nikako. U igri je ovaj što je Sale preporučio, verovatno naručujem danas il' sutra. Ako ne bude odgovarao ubošću ga u desktop...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislio sam jeftinije od onog intela. Ovaj HyperX je oko 3-4 hiljade skuplji od V300. I kod Samsunga je Pro verzija isto toliko skuplja od obične

 

Ako ti je 128GB dosta, mislim da je 840 Pro najbolji izbor

http://www.emmi.rs/ssd-ssd-sata3-128gb-samsung-840-pro-series-530-390mb-.11.html?productId=29676

 

HyperX je možda samo malo lošiji

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...