Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

565869_l.jpg imam ovakvo sranje , u zadnje vreme mi je problem krcanje i bas se sam od sebe ugasi tj nestane ne radi uopste , jel moguce da je u pitanju softverski problem jer mi se krcanje javlja i na slusalicama nemoguce da je sve sjebano , a nekada ugasim raskacim sve i ponovo zakacim i radi par minuta sve ok i posle opet se sjebe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si probao da apdejtuješ, tj. preinstaliraš drajvere?

 

(ako sam dobro shvatio ovo je neki 2.1 sistem komp. zvučnika? prvi put vidim ovo sokoćalo)

jesam kaze da nema potrebe da se apdejtuje ,

Jel sluske steknes u zvucnike ili u drugi audio ulaz na kompu?Da nije do kabla?I audio dzeka na kompu?prodzaraj malo, mozda je i do slabog kontakta.

slusalice ubadam na isto mesto gde i zvucnike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da kaže da nema potrebe. Obriši zvučnu u Device Manager-u, restartuj, pa će Win sam da reinstalira zvuk. Ako neće, ili ako ponovo ne radi, onda probaj da skineš drajvere sa neta, obrišeš stare i instaliraš ručno.

 

edit: reinstalira zvuk - :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam drugarici isti takav problem sa laptopom (krčanje na izlazu, bilo zvučnici, bilo sluške), pre par dana sredio reinstalacijom drajvera. Naravno, win rekao da su ap tu dejt, prethodno. Just sayin'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

trenutno ni za šta određeno, nego čisto želja da naučim program, ali sasvim moguće da će mi zatrebati za neko modelovanje enterijera (hodnici, stepenice...) tipa tamo negde na leto

 

znaci u ps bi doradjivao te renderovane scene da atraktivnije izgledaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Fasovao sam Locker virus, prvi put vidim to čudo, samo mi naglašava da će mi sve slike biti neupotrebljive ako ima ne uplatim novac putem bitcoin-a, pretpostavljam da jedino rušenjem windows-a može da se ukloni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...