Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

:lol:

 

Elem, ako može ova tema...

 

(А што не би могла :) )

 

Ja za početak imam jedno pitanje: softver za narezivanje audio diskova, što manji i po mogućnosti samo za tu namjenu. Nedavno sam imao skrš, i spasi me program imena ImgBurn, spasim podatke. Nakon reinstalacije bih želio da izbjegnem Nero paket, pa mi samo treba nešto za prženje audio diskova. Preporuke?

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok. :)

 

Ako neko zna neku varijantu potpuno besplatnu, instalacioni oblik manji od 2 MB, na takve programe ciljam. :da:

 

P.S. Winamp 2.72 koristim. Nikako drugačije. :)

 

 

instaliraj si Nero. ima sve od opreme: metalik, ABS, koza, klima, el. podizaci, centralna, al. felne.

 

bas si stipsa & picajzla.

dosad nisam cuo za programcic kakav trazis. razmisli malo, zasto bi neko pravio program za przenje samo audio diskova, iskljucujuci DVD, data, VCD i ostale recordere??? samo za tebe, je li? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

P.S. Winamp 2.72 koristim. Nikako drugačije. :)

 

ne ides u korak sa vremenom al bar ti se winamp ne dize 2 minuta... :)

 

 

'vako...imam par komada dvdeva sa filmovima koji nemaju titl pa me zanima da li neko zna kako mogu da ubacim titlove (ako moze uopste)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako su dvd filmovi prelistaj ovde:

 

http://www.elitesecurity.org/t85661-Kako-u...i-titl-dvd-film

 

 

evo jednog posta odatle:

 

DvdMaestro koristim više od dvije godine koji služi da sam praviš chaptere,menije,titlove max do 15 različitih titlova engleski,hrvatski....do 15 titlova...i mislim da bi ti on bija idealan za to što želiš...

 

probaj taj program.

 

 

 

 

ja lichno mislim da je preveliko smaranje ubacivanje titlova u dvd filmove, dobar divx/xvid je konza... :)

 

al bar ti se winamp ne dize 2 minuta... :)

 

 

pa stavi stari skin i bice ti dosta brze dizanje... kao viagru kad uzmesh... :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ovo je tacno.

Imam Winamp 5.01 i Classic skin i nema problema sa njim a jos se uz njega dize i Enhancer.

Doduse, nisam ga instalirao celog, disableovao sam podesavanja za Streaming, Video, Media History i ostale stvari koje smatram da su nepotrebne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imadoh problema s operom, izbrisem sve, nanova instaliram.. isto govno se pojavljuje svaki put kad otvorim browser. plus download je onemogucen - da li zbog toga ili nesto lijevo, ne znam....

 

 

neko mi je rekao da postoji opcija da se `konzola` ili kako god se to zove - iskljuci, ali ja nemam blage kako to da uradim.

 

 

skrinshatovi:

 

http://img502.imageshack.us/my.php?image=untitledca8.jpg

 

http://img370.imageshack.us/my.php?image=1yo2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

imadoh problema s operom

 

Error Console appears inadvertently

 

Platform: All desktop versions

 

If a dialog box labeled "Error Console" appears while using Opera, the reason is most likely that Opera is reporting an error in one or more e-mail accounts set up in Opera's built-in e-mail client.

 

To prevent the console from opening automatically, look for mail related errors in the console dialog, and go to Tools > Mail and chat accounts to correct any errors in your mail accounts.

 

If you have any inactive mail accounts, you can set Opera to not check for new mail automatically:

Go to Tools > Mail and chat accounts to access the "Manage accounts" dialog

Select a mail account and click the "Edit" button

Select the "Incoming" tab in the account properties dialog

Disable the setting called "Check for new messages every # minutes"

 

It is also possible that the error console has been set to show on Web site errors. To prevent this from happening, follow these steps:

Click this link.

Click the "Default" button.

Click the "Save" button below.

 

Опера рулз!

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, pitanje je koliko ovo spada ovde, al' ajd' sad...

Krajnji sam retard za torrent klijente (nikad nisam imao net na gajbi, uglavnom se kachim sa posla), pa me zanima ako neko ima ideju koji je najlakshi za korishcenje od strane pochetnika? Prvenstveno za skidanje mjuze. Hvala unapred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, pitanje je koliko ovo spada ovde, al' ajd' sad...

Krajnji sam retard za torrent klijente (nikad nisam imao net na gajbi, uglavnom se kachim sa posla), pa me zanima ako neko ima ideju koji je najlakshi za korishcenje od strane pochetnika? Prvenstveno za skidanje mjuze. Hvala unapred!

 

Za skidanje muzike ti je dobar i besplatan SoulSeek, nego to je p2p program, pa ako imas neke admin restrikcije na racunaru na poslu mozda nece raditi, ali ipak probaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, pitanje je koliko ovo spada ovde, al' ajd' sad...

Krajnji sam retard za torrent klijente (nikad nisam imao net na gajbi, uglavnom se kachim sa posla), pa me zanima ako neko ima ideju koji je najlakshi za korishcenje od strane pochetnika? Prvenstveno za skidanje mjuze. Hvala unapred!

 

 

www.utorrent.com

 

Pa onda ga podešavaš po ovome:

 

http://www.utorrent.com/setup_guide.php

 

Posle toga imaš sajtove za skidanje torrenta, www.kerrazy-torrents.net za metal, mininova.org, torrentz.com..

 

Azureus jeste dobar klijent ali zahteva javu i jede memoriju. Utorrent je veličine 150kb, a najbolji je torrent client, imho.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...