Jump to content

Orphaned Land


Dowla

Recommended Posts

Zato rekoh: "Da li da jos sacekam?". :haha: Jebes ga, znas i sam da nemam obicaj da tek tako prosipam hejt bez razloga, ali ovaj album me je toliko smorio, a toliko sam ga iscekivao da sam morao da rasteretim dusu. :haha: Naravno da cu ga slusati jos, ali iskreno ne verujem da ce se ista bitno promeniti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa smatram lično da je tu prvo uticaj Mabool-a koji je takav monument da će se sve što urade neumitno porediti sa njim, onda to ogromno iščekivanje... pa nas prvo udari Sapari, hitčina na prvu, a album nije na takav fazon.

Ja sam na prvo slušanje uočio par kukica koje su me zakačile i vratiće me ponovo, pa ćemo videti kako to ide dalje :opusteno: ako ništa, imaju kredita da se albumu da šansi. Dok ne curne RC :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Talvi, Sha: Ne znam samo kako možete bacati tako krupne komentare o ovako glomaznom albumu posle jednog slušanja. Mora to malo da se obradi :opusteno:

 

Ja sam se zato i ogradio i rekao da ću mu dati još vremena, mada se ne bih složio ni sa mišljenjem da je toliko slojevit. U poređenju sa Mabool-om ili čak nekim albumima iz prošle godine mi je prilično tanak u tom smislu. Videćemo još.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujte mi da se jezim od nekog divnog osecaja slusajuci album. Kapiram ljudi da nemamo svi isti osecaj za muziku, umetnost uopste, ali nemojte na "prvu loptu" da reagujete, jer ovo nije prosta, vec prilicno kompleksna muzika koja se dugo vari. 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, da sam Velja Ilić, ne bi ih u Čačak doveo.

nemojmo da se vredjamo :D

 

ja sam na pola albuma sad i nije me smorio(i nije mi jasno kako uopste moze da vas smori), ali mi jeste loshiji od Mabool-a, bar na prvo slusanje

Edited by Uruk Hai

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takav je album ali fanovi benda nisu navikli na to i na kompleksnostkoju naglasavaju na novom albumu.E sad,to se nekom svidja,nekom ne....Ibas je bila potrebna ovakva produkcija da bi se oziveli svi instrumenti,da svaki dodje do izrazaja :da: Valjda dobra produkcija treba da bude + za taj album,ne znam.......ili je ono fora,more raw,more kvlt :haha: Ne znam,ja sam slab na produkciju kad slusam progresivu,to mora sve lepo chisto da bude :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemojmo da se vredjamo :D

 

ja sam na pola albuma sad i nije me smorio(i nije mi jasno kako uopste moze da vas smori), ali mi jeste loshiji od Mabool-a, bar na prvo slusanje

Već sam napisao, stigao sam do polovine druge pesme i umro. :haha:

Odmah sam pustio Deicide. Folk+Progressive definitivno nije za mene. :haha:

 

Odjavljujem se sa teme. :pivopije:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujte mi da se jezim od nekog divnog osecaja slusajuci album. Kapiram ljudi da nemamo svi isti osecaj za muziku, umetnost uopste, ali nemojte na "prvu loptu" da reagujete, jer ovo nije prosta, vec prilicno kompleksna muzika koja se dugo vari.

 

Vala, yumetal je verovatno jedino mesto na webu gde moze ovakav album da se ocrnjuje nakon pola-do celog slusanja... Preproducirano, WTF? xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije jasan termin preproducirano zaista.Pa dobra produkcija idobar zvuk je nagrada za trud koji je ulozen da muzika zvuci kvalitetnoi cisto ,da prija ushima svaki ton koji cuju i instrument . Nisu mi jasni ljudi zaista....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ne mogu da razumem da neko dovodi u pitanje tuđe mišljenje argumentom o broju slušanja. Uzgred, je l' vam se to javilo koliko je puta neko preslušao album ili šta?

 

Preproducirano znači da novi OL ima produkciju toliko upeglanu i sterilnu da bi im i Britni spirs pozavidela. Ceo zvuk je izgubio na čvrstini zbog toga, a kome se ovo objašnjenje ne dopada, jebiga, ja bolje nemam.

 

Međutim, ono što za mene i dalje ostaje enigma je to što mnogi ljudi radije dođu i ubeđuju neistomišljenike da nisu u pravu umesto da iznesu svoje mišljenje o albumu. Šta koga boli kurac što ja mislim da je album ovakav ili onakav? Izneo sam svoj utisak, a ti budi baja pa iznesi svoj, nemoj mene da ubeđuješ da nisam u pravu, jer je to jalova rabota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...