Jump to content

Flotsam And Jetsam


Radnaskela

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Gledao sam Flotsam and Jetsam pre par meseci, bend przi ne znam sta mislite pevac jeste malo ruina pije i varinja, jako opusten lik blejao posle ispred busa. Kontam da je razocaran sto nije veca zveda bilo bas malo ljudi za ovakav bend. Ja sam bio odusevljen sviraju ful, przili dosta starih pesama.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mislio da te izraze tipa "baš su pržili" koriste samo ljudi na radiju.

 

Ne znam, ne slusam radio, cesto koristim i przagija, roka ili rokaci ...Ili samo dgdgdgdg apaptaptpapta i tako slicne izraze koristim kada objasnjavam kako mi je bilo na koncertu.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Fascinira me nekad moj odnos prema ovom bendu. Sad gledam na arhivama, ovo im je 13. full length, od tog broja dva albuma volim, ostalo ima okej momenata ali veći deo se kreće na liniji textbook thrash metal propasti u 90im - izgubljeni kompas u novom milenijumu... i uvek ispratim šta novo odrade. Da li je zbog poštovanja ka toj ranoj fazi ili šta, ne znam ni ja sam jer su mi većinom bend koji kao da se namerno trudi da usere sebe što više može.

 

Na ovom novom su se valjda prenuli da su smećarili godinama pa kao 'ajde da se vratimo tradicionalnijem metal zvuku što je ideja koju u načelu podržavam - bolje neoriginalan kvalitet nego originalno govno. Samo je realizacija podbacila jer jednostavno pesme nisu baš toliko uzbudljive. Najbolje pesme su mudro izbacili kao singlove, to su Iron Maiden i Time To Go, stvarno je to fino i catchy nema šta. Ostatak ispod tog nivoa do proseka, ipak thanx God nema imbecilija kao klasični naziv Motherfuckery.

 

Final verdict: ako vam se sluša ovakav zvuk uzmite novi Metal Church.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...