Jump to content

Necrodeath


RNA

Recommended Posts

Mislim da je ovo jedan od retkih bendova za koji se svi old school manijaci slazu da je dobro sto se reoformio, jer izdaju sjajne albume. Cesto ih trpaju u onaj black/thrash zanr, ali to je onaj sirovi rani thrash metal. Italijani su, imaju dva albuma iz 80-ih i tri posle reoformljenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz Desastera jedan od mojih omiljenih black/thrash bendova..

 

Prva dva albuma su sasvim solidan 80's black/haevy/thrash a la Venom, ali meni lichno se mnogo vishe svidjaju albumi posle reoformljenja, i to pre svega "Mater Of All evil" koji sam prvi nabavio i koji me je navukao na bend. Flegiasov vokal mi neverovatno dobro lezi, i uopste, mnogo dobro lezi uz ovakvu thrash 'ziku. Black, Tones, i ovogodishnji 100% Hell su nastavili odlichan niz albuma, i od te trojke mi je Tones nesto bolji, ali ipak ostaje MOAE naj album.

 

A pored ovoga imam i Mondocane, projekat sa kraja '80tih chlanova ND i Schizo koji nije tol'ko vredan nabavaljanja kao gorepomenuti materijal.

 

 

Iconoclast :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zali boze sto vise niko ne radi spotove gde ima neke radnje koja ej povezana sa tekstom pesme, nego svi snimaju bend kako svira. Gde je tu lepota? Moze da se iskombinuje snimak sa bendom, tj. i treba, ali samo bend? Bolje je cak uzeti i neki zivi snimak i nakalemiti studijsku muziku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je bash u takvim "live" spotovima lepota..sto je sigurno sigurno je! Imash bend koji se trudi da izgleda sto bolje i da izgledaju sto vise 'svoji'..i po mogucstvu sto jache fanove da naprave lepe face i atmosferu.. Napamet mi pade i "Conquistadors" od RWa kao super spot..

A klasichan uzas pomenutog "spota sa radnjom" je "Natural High"..barem meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zali boze sto vise niko ne radi spotove gde ima neke radnje koja ej povezana sa tekstom pesme, nego svi snimaju bend kako svira. Gde je tu lepota? Moze da se iskombinuje snimak sa bendom, tj. i treba, ali samo bend? Bolje je cak uzeti i neki zivi snimak i nakalemiti studijsku muziku.

Slazem se totalno. Spot treba da bude prica :da:

 

EDIT: hvala RNA, ispravih gresku.

Edited by Heavy jerk

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Pa, sigurno su od Scarleta dobili vise para nego za one albume iz 80-ih, ako su tada i dobili ista. Zapravo, moze biti da su tada dobili vise para, ali tada bez 10000 dolara nije moglo da se razmislja o cestitom snimku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Italian black/thrash metal heroes NECRODEATH will release a new album, "Draculea", in October via Scarlet Records.

 

Commented drummer Peso: "Immediately after the recording sessions for '100% Hell' [2006] I began composing some new material, but it was in November 2006 that I realized that NECRODEATH had to come back with a new record, some new material capable to improve our sound without losing our typical trademark. That's why I had the idea to write a concept based on Vlad Tepes' life, finding the inspiration on some books I've been reading recently. Every song will have its particular meaning and there will be a wide range of influences upon this new record. Pier from LABYRINTH will be handling the guitar duties, with us being still in search for a permanent guitar player, and, of course, this means that the whole record will be influenced by Pier's extraordinary style, with lots of great solos, for the first time in the band's career. Flegias and John are also putting a lot of efforts in this record, you can be sure that everybody will notice that."

 

veoma lepa vest! Nisam ochekivao ovako "rano" novi album..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja oglasim ovde, posto pribavih nekoliko izdanja...

Into the macabre mi nije bash nista narocito, sto Angelistor rece, old school thrash black u stilu Bathory, Satana zna sto se Euronymous toliko przio na njih...

Ali zato, Mater of all evil i Black as pitch jebu keve :rockdevil: Meni je ovo cist furiozni thrash metal, ne vidim nesto blacka, mozda samo malo zbog histericnog vriska, ali muzika jebe kao Slayer, Sadus, Dark angel,hocu reci - furiozno all the waya :rockdevil:

Ton(e)s mi nije ostavio neki utisak, isti je to stil, ali mi pesme nisu nesto bas dobre kao na ova 2.

Sve u svemu, jedan od najboljih povrataka na scenu ever.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...