Jump to content

Magma


Elmo Lewis

Recommended Posts

пази овог цара:

 

da li ste sa vasimbendom mogli da zasvirate na exitu naravno ne ....ma ko ste pa vi ...beer feest ma bre ljudi ovde su samo alkosi i mozda onaj makedonac sto je namestao utakmice u celoj bivsoj jugi cela rec za njih sama olos....pa dodjosmo do cenjene zajecarske gitarijade ,tu se stvarno nesto desilo ali sta.........sta sam ja rekao pre 15 dana ili aeternija ili magma i desi se magma.....zato bleda kopija pantere da pobedi ...pa zato sto neko vuce razglas po srbiji svake nedelje na poznatom radiju zato sto doticni lale svira sa jetom na svim tim svirkama i zato lale treba da snimi album ....bravo care cela srbija ce pevati tvoje pesme mada niko nista ne razume i svi ce trcati da kupe vas cd jedino ako ga budete delili dzabe na vasem malom prljavom radiju ..............nazalost dok ova rokn roll mafija u srbiji ne poumire jao si ga nama........tesko je ovo sve dokazati ali svi koji prate scenu znaju za to .....eto moji iz najtfola nasli vam zamenu dosta ste vi putovali kad je tu lale vuce kofere svira sa jetom pa ekipa plus pa magma pa hit nedelje a vi klinci sa svojim bendovima svi u p....materinu...tek da se zna publika u zajecaru izabra neki svoj bend kao pobednika publike....a ziri to su oni prvi.........pozdrav svima srba//kontrola mozga//

 

Debil!

 

Da smo iz zezancije organizovali glasanje u busu kontam da bi magma dobila 50 glasova opušteno. Ne znam da li je ikada bila čistija pobeda na gitarijadi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ево баш гледам малопре у клоњи скандинавку о Магми у новом броју "Енигматике". Иначе, имају поља "бенд са слике", "фронтмен бенда са слике" и "такмичење на ком су победили".

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe ladno ste na ukrstenici, kvlt! :)

 

A za onog lika:

To samo pokazuje koliko ljudi mogu nisko da padnu zbog ljubomore.

Svirali smo par puta zajedno, znaci RASTURAJU kad izadju binu, znam ih i privatno dobri su ljudi.

Nagrada nije mogla u bolje ruke otici, to je sigurno.

 

Znaci sada cekamo album! Ajde, nema zabusavanja! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja наш'о и решио. :)

Оно слово што ти фали је 'Р'. Водоравно - Франсоа Моријак, усправно - парс. ;)

 

И не притискај толико кад решаваш осмосмерке, све ти се пресликало. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оно слово што ти фали је 'Р'. Водоравно - Франсоа Моријак, усправно - парс. ;)

 

И не притискај толико кад решаваш осмосмерке, све ти се пресликало. ;)

 

 

zar nije Molijak>?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баш данас сретнем Вихора... надам се да тај албум нећемо чекати као Rapid Force.

јел тај бенд жив? видех пре неки дан гитаристу, оног лика са брадицом, заборавих му име...

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...