Jump to content

Faith No More


Srle8

Recommended Posts

Cudo da niko nije otvorio topik o ovom bendu. Ja volim sve njihove albume. Svi su razliciti i svaki je prica za sebe. Odlicni su to bili muzicari sa super pevacem. Real Thing, Introduce Yourself i Album of the Year

su moji favoriti. Iako ovaj zadnji mnogi mrze,meni je odlican. Njihov najtvrdji i naj mracniji album.

 

 

Edited by Srle8

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da... bese tema... nije mi jasno cemu ovoliko ciscenje... pa znam sigurno da je bilo brdo postova.... nema veze... i po meni mnoooooooogo dojaja bend... king for a day... sam preslusao bezbroj puta... imaju oni i neke smor pesme, ali ono sto je dobro je stvarno za svaku pohvalu... koliko znam, nema sanse da se okupe, ali nikad ne reci nikad....

 

i zasto mi za ovu temu pise

Replies 3

Views 0

?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad ih nisam nesto gotivio, medjutim bivsa se mnogo lozila na njih pa sam joj nabavio kompletnu diskografiju na mp3 disku i poslusao par pesama, te zakljucio da nisu losi. A i upoznao sam basistu i skontao da bend u kom takva faca svira ne moze da bude los :da:

 

Pardon, bend u kom je takva faca svirala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad ih nisam nesto gotivio, medjutim bivsa se mnogo lozila na njih pa sam joj nabavio kompletnu diskografiju na mp3 disku i poslusao par pesama, te zakljucio da nisu losi. A i upoznao sam basistu i skontao da bend u kom takva faca svira ne moze da bude los :da:

 

Pardon, bend u kom je takva faca svirala.

 

Da, basista je bio u BG-u par puta. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad ih nisam nesto gotivio, medjutim bivsa se mnogo lozila na njih pa sam joj nabavio kompletnu diskografiju na mp3 disku i poslusao par pesama, te zakljucio da nisu losi. A i upoznao sam basistu i skontao da bend u kom takva faca svira ne moze da bude los :da:

 

Pardon, bend u kom je takva faca svirala.

 

 

Chekaj, zakljuchio da 'nisu loshi' ? (!!!!!!!!!???????????)

Imash ti josh mnogo da uchish izgleda....

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da definitivno faith no more ne mogu da budu fenomenalni jer su menjali stil iz albuma u album... tako da mi je totalno nelogicno da neko moze da voli bas sve njihove pesme... dosta su oni experimentisali... a jos plus nije patton bio pevac od pocetka sto se da osetiti...

 

ali recimo njihove best of, kao i, vec pomenuti, king for a day, su neverovatni.... mogu u bilo kom trenutku da ih slusam....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila je ova tema josh tamo 2003. kad sam ja prvi put doshla ovde(pa sam sluchajno otvorila duplu temu isto o Faith,a moderatori hteli da me ubiju:))

 

O ovom bendu sve najbolje...teshko je lepo prichati o bendovima,mnogo je lakshe pljuvati ih,hehe.

Angel Dust - neprocenjivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm :wub:

 

Sta da kazem sto vec nije receno...Covek je izuzetan umetnik!Licno strasno cenim kad je neko svestan svojih kvaliteta,zna sta hoce i najbolje zna kako da ih iskoristi:)

 

Ne mogu da kazem koji mi je album favorit,zato sto sa svakog ima dobar broj pesama koje su mi savrsene...kao sto su:A Small Victory,Midlife Crisis,Caffeine,The Gentle Art Of Making Enemies,The Last To Know,Just A Man i naravno fnm klasici - Easy,Ashes to Ashes,Evidence,Zombie Eaters i mnogi drugi.

 

Sve u svemu,bilo je lepo dok je cika Patton radio sa FNM,no jasno je tek kad se poslusa njegov dalji rad da to nije bilo the real thing.Definitivno jedan od njegovih najboljih radova,po mom misljenju,jeste album sa Mr.Bungle-California.Kako bilo,verujem da od njega moze da se ocekuje jos dosta kvalitetnih izdanja!

 

P.S.Hehe...koliko ja vidim,na ovoj temi se vise prica o Patton-u nego o grupi...Mozda bi bilo bolje prepraviti jtemu u M.Patton u FNM-u;)

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...