Jump to content

Faith No More


Srle8

Recommended Posts

A tu je ova tema...pa sto na Nemetalu, kad ga svuda karakterisu kao Avantgarde Heavy Metal...predlazem da se ovo prebaci...

Bend je jedan od mojih Top 10...nemam reci...najvise bih voleo njihov reunion, i ne sumnjam da bi novi materjal bio razoran...svaki album im je drugaciji, i nijedan nije stancan radi stancanja...svi su unikatni i inspirativni...bend koji je inspirisao hiljade i hiljade bendova...o njima samo reci hvale...

Sta da kazem...Epic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubedljivo medju TOP 10.

 

Nezaboravan bend, i pritom i dan danas kad ih slusam, uvek nadjem neki novi deo ili detalj u pesmi koji me odusevi, kao da ga ranije nisam cuo.

 

Once in a lifetime...ali, kada bi se desio reunion...jooooooj :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fenomenalan bend!Od nedavno ih slusam i stvarno su fenomenalni!Svidja mi se nacin na koji koriste bas!

 

Eh da!Na kraju jedne epizode serije "Homicide : Life On The Street" (serija van svake pameti) se cuje pesma "Evidence" !U pitanju je epizoda kad ubiju Luter Mahonija (znate onaj ozloglaseni diler droge (nisam siguran kako mu se ime pise na engleskom)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jeste :da:

 

Sad odgledah Live At Brixton...audio izdanje chuh josh odavno, ali sad prvi put gledah koncert...jedan od najjachih ever! Jedina shteta shto je relativno kratak..ali i za ovih sat vremena je stvarno unique experience..Patton je ludak chovek...tanka linija izmedju genija i ludaka! Iskreno prva dva albuma mi i nisu nesto, daleko slabija od kasnijih radova, ali chak i te pesme zvuche extra bolje live, hehe...a kamoli Real Thing radovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

king for a day fool for a lifetime :rockdevil:

kako sabija taj album, nije mu dobro!

Skoro sam preslusavao poslednja dva albuma.

Najbolji album, svaka stvar na njemu je nekako posebna. U pocetku su mi se svidjale Evidence,The Gentle Art Of Making Enemies ,Cuckoo For Caca , Digging The Grave

Da bi kasnije poludeo za The Last To Know, Take This Bottle...

Jako mi se svidja Last Cup Of Sorrow, i spot je dobar sa onim fazonom iz hickokovog filma!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
...cak i u enciklopediji pise da su alternative metal definisali: Alice in chains, Helmet i FNM

WTF?!? Iskreno se nadam da nisam shvatio ovaj citat gore kako treba, jer pre bih voleo da me strpaju u turšiju, nego među likove koji sebe nazivaju metalcima! I, šta, u fazonu ljudi će misliti da nisam kul ako slušam bend koji nije svrstan u metal? Sramota... Enciklopedija...

I mislim da je uvreda svrstavati FNM u bilo koji pravac, oni su jebeni Faith No More, a Mike Patton je Bog i jedva čekam da osnuju neku sektu na taj fazon, pa da joj se priklonim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

WTF?!? Iskreno se nadam da nisam shvatio ovaj citat gore kako treba, jer pre bih voleo da me strpaju u turšiju, nego među likove koji sebe nazivaju metalcima! I, šta, u fazonu ljudi će misliti da nisam kul ako slušam bend koji nije svrstan u metal? Sramota... Enciklopedija...

I mislim da je uvreda svrstavati FNM u bilo koji pravac, oni su jebeni Faith No More, a Mike Patton je Bog i jedva čekam da osnuju neku sektu na taj fazon, pa da joj se priklonim!

 

shut%20the%20fuck%20up.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

I guess.. :huh:

 

Btw. malopre sam na tjubu odgledao spot za "Evidence".. jebote, taj spot sam poslednji put gledao pre 12 godina, kad je izleteo i kad sam ja bio klinac koji je gutao prepodnevne prenose MTV-a na Radio-televiziji Krusevac :mrgreen:

 

Sad sam nostalgican.. jako.

 

 

 

 

 

Edited by Simm A)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...