Jump to content

Combichrist


Recommended Posts

Dakle sta mislite o ovoj electro grupi?Imaju grub zvuk,morbidne textove,zvuk je mozda previshe kompjuterizovan ali boze moj kao da to smeta :razz: Imam njihova ja mislim 4 albuma -Everybody Hates You(2005) ,Sex Drogen Und Industry,Kiss The Blade(2003),The Joy Of Guns(2003)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u poslednje, a i u prednje, vreme slusam samo God Wrapped in Plastic sa tHe Joy of Gunz albuma. stavise, pustio sam je prekjuce na zurci. i da, nije y, nego i. i niti je u pitanju darkwave, ni industrial, no neki terror body koji ne moze ni da prismrdi velicinama od pre 20 godina! EBM IS DEAD DOT COM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice lapsusa izvini sto sam pogresila slovo,na brzinu i iz licnog osecaja sam ubacila y umesto i,mozes li mi to oprostiti? :rolleyes:

A sto se tice podvrsta,mozemo se mi prepucavati koji je zanr,ja sam ga skinula pod kategoriji darkwave i to je moje licno misljenje,sasvim moguce da je terror body,sta vishe svidja mi se naziv.A da ne pominjem da sam za zanr te grupe u 1. mah cula "electro goth" sto sasvim nije

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

u poslednje, a i u prednje, vreme slusam samo God Wrapped in Plastic sa tHe Joy of Gunz albuma. stavise, pustio sam je prekjuce na zurci. i da, nije y, nego i. i niti je u pitanju darkwave, ni industrial, no neki terror body koji ne moze ni da prismrdi velicinama od pre 20 godina! EBM IS DEAD DOT COM

 

Meni osobno, nije jasno, to što se svuda po forumu žališ na to "da nije ništa kao nekoć" ...

 

... hm. Po tebi je EBM mrtav ?

 

Tactical Sekt ? Hocico ? Psyclon Nine ? Aslan Faction ? Mislim, mogu ja nastaviti, nije problem ... no ...

 

... odbacivati neki žanr tek tako podsjeća me na one usrane glazbene kritičare, koji, zapeli u 80-tima, mi prodaju muda pod bubrege, i o novim žanrovima pojma nemaju. Katastrofa.

 

Nemoj da se uvrijediš ! Nisam tebe napao, nego sam ciljao na jednog glazbenog kritičara Aleksandra Dragaša iz HR, za kojeg navjerovatnije nisi čuo. :mad:

 

EBM IS DEAD DOT COM

 

EBM IS ALIVE DOT NET

 

I da, CombiChrist R U L E S ! Sve, ama baš sve čega se Andy LaPlegua uhvati, ispadne zlata vrijedno. AMa baš sve.

 

Genije.

Edited by Aeoliah Centaurus

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Nda. Sada Andy LaPlegua kaže da radi "techno body music", kao uzeto od "electro body music" (EBM). Kao, muzika mu kombinira rane techno utjecaje i EBM. Jea rajt.

 

Misli da će prodati više albuma ako mu je prikeljeno hrpa novih etiketa. I kao, sad, jel'te -- on je "napravio" novi žanr.

 

UF JEBOTE KOJA AVANGARDA ! -__-

 

Podsjeća me na Cradle Of Filth, i njihovo preseravanje kako oni sviraju "extreme metal" i kako su oni taj žanr "izmislili". Roflamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
iashla im nowa pesma na kompilaciji nekoj :wub: :wub: :wub:

 

Yes, yes! :)

 

Prince of E-Ville (Chicago Club Mix by Accessory), na kompilaciji Awake the Machines Vol. 6 :da:

 

(ako sam dobro upamtila)

 

But, obrati pazhnju na:

 

Pripremajuci se da objavi chetvrti po redu LP, Combichrist ce predstaviti "Frost EP: Sent to Destroy" na kome ce se naci 3 nove stvari: Sent to Destroy, The Kill i Prince of E-Ville, kao i 3 remixa Sent to Destroy i 3 remixa Prince of E-Ville. Remixe radili Rotersand, Northborne, Suicide Commando, Babyland, Caustic i Accessory, chija je traka, takodje, objavljena na gorenavedenoj kompilaciji. Izlazak ovog EP-a predvidjen je za mesec dana, tachnije 8. jul :)

Nadam se da ce ubrzo posle ovoga uslediti i taj chuveni full length :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...