Jump to content

Američki fudbal


negative creep

Recommended Posts

Nemam pojma za to, prvi put cujem...ti znas nesto sto ja ne znam?!  :mhihi: Jedino ako je Riki Vilijams, on je kroz celu karijeru zaguljivao, gudrirao se... vise je vremena proveo van terena, nego sto je igrao, ludak  :) Mada mi je, realno - najgotivniji u celoj ekipi

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam pojma za to, prvi put cujem...ti znas nesto sto ja ne znam?!  :mhihi: Jedino ako je Riki Vilijams, on je kroz celu karijeru zaguljivao, gudrirao se... vise je vremena proveo van terena, nego sto je igrao, ludak  :) Mada mi je, realno - najgotivniji u celoj ekipi

Pred proslu sezonu je tip otisao, zaboravih mu ime, odigrao tek jednu ili dve sezone, napravio bum i vozdra... Bas da probam da nadjem ko je u pitanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

да ли је могуће да ово људи још прате?! па ово је било популарно кад сам ја био 8. разред. сви живи су се тада ложили на НФЛ. мени је то увек била глупост. рагби је закон, НФЛ је за пичкице!

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Obicno ljudi koji mrze NFL ne kontaju nista, misle to je samo obicno gruvanje i tako to...Niko ne vidi kakve su tu takticke podloge i kakvim se naporima ti ljudi izlazu...Ali jebiga, to je u Americi, pa ajde da mrzimo   :mrgreen: A s' druge strane, ragbi je tipican ''sport'' za brdjane sa vakuumom u glavi i viskom energije :bigblue:  K'o i rukomet i tako ti sabanski sportovi...

Edited by Zoidberg
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obicno ljudi koji mrze NFL ne kontaju nista, misle to je samo obicno gruvanje i tako to...Niko ne vidi kakve su tu takticke podloge i kakvim se naporima ti ljudi izlazu...Ali jebiga, to je u Americi, pa ajde da mrzimo :mrgreen: A s' druge strane, ragbi je tipican ''sport'' za brdjane sa vakuumom u glavi i viskom energije :bigblue: K'o i rukomet i tako ti sabanski sportovi...

 

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

alo ljudi, pocela sezona jos ihahaj a niko nista :(

 

moj ugao: Sem Bredford se dobro pokazao ali preforsirali su ga + je trener debil, ~30 sekundi do kraja, UZMI TAJM AUT, duuuuuuuuuuurr sta je taj maut duuuuurr. Bice bolje, nadamo se, kad se klinja malo uhoda onda ce da se malo i Ramsima da se saginju kao u vreme Martza na klupi i Warnera u igri :bigblue: :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Preko čega pratite? Onaj atdhe.net strim je živo sranje i onaj veetle plugin zajebava često. Da li postoji nešto normalno, a da ne košta ništa?

Arena koliko vidim prenosi uglavnom istok, a za ostalo ih izgleda zabole (garant zbog naših gasterbajtera na toj obali)...smradovi.

 

Raidersima je dobro krenulo u predsezoni i onda u prvoj poraz, a u ovoj danas je katastrofa počelo (102 jarda u povratku za TD u 14-oj sekundi!!!) ali kako vidim uspeli su bar u napadu da se organizuju...i onda je naravno strim pukao.

Edited by Nixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ali i oni prenose određene utakmice preko strima, tj. isto šta oni hoće da gledamo, koliko kontam nema izbora već šta je njima tada interesantno.

U suštini treba mi neki dobar strim za CBS jer će oni prenositi većinu što mene zanima sa zapadne obale.

 

Ja sam ovo dugo pratio dok je još na 3K bilo (naravno, tad smo mogli samo da sanjamo o strimu), pa sam znatno pauzirao kad su Ramsi zduvali u SB od Patriotsa, a ove sezone...I'm back! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

RAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMSSSSSSSSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ponovo pobedjuju, Redskinsi su pali. Nadajmo se da ovo nece biti jedina pobeda u sezoni. Sem je objasnio u svojoj TRECOJ utakmici ikad.

 

Inace, ja sve gledam na ESPN America a ako sta nema, ima da se nadje na myp2p.eu, doduse veetle je sranje a ove nedelje je izgleda samo to bilo na dnevnom redu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...