Jump to content

Iron Savior


Grobodan

Recommended Posts

http://www.mediaboom.org/358464-iron-savior-the-landing-2011.html

 

Već se pojavila i verzija na 320kbps sa 2 bonusa, još nam samo fali bonus traka za Japance. Inače odličan album i veliko iznenađenje za mene jer mi prošlih par albuma bilo smor, ovde se Iron savior vraća u punoj snazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kol'ko nista nisam ocekivao, dobio sam podosta.

 

Bas opusten, catchy i solidan heavy album. Do "Moment In Time" (a gde drugde?) bas se dobro drzi, tj. cela prva polovina mi je odlicna, vec druga me uvek malo smori, mnogo slabiji koncentrat kvaliteta tu. Za pohvalu je da je neko iz Hamburga konacno napravio neku ljudski "slusam metal" pesmu, a koja je uz to vise poppy no metal, no mozda mi zato i godi...lep refren u pm sve u svemu. Kai i Deris neka zapisuju malo.

 

Jos da je ulozeno maaalo vise u nazive pesama/lirike jos bolje bi mi se kotirao, ovako neki' 7-7.5. Sve u svemu, samo neka nastavi da prasi Pit, i da batali vise ove ogromne pauze.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Germany's IRON SAVIOR will release its new album, "Rise Of The Hero", on February 28, 2014 via AFM Records. The Japanese edition of the CD will arrive on February 19, 2014 through Avalon.

"Rise Of The Hero" track listing:

01. Ascendence (intro)

02. Last Hero

03. Revenge Of The Bride

04. From Far Beyond Time

05. Burning Heart

06. Thunder From The Mountains

07. Iron Warrior

08. Dragon King

09. [suprise Track]

10. Firestorm

11. The Demon

12. Fistraiser

13. I've Been To Hell 2014 (limited-edition bonus track)

ironsaviorriseoftheherocd_638.jpg

 

Dokle li ce ovog Brazilca svi da turiraju za covere, sve na istu foru, dosadio mi je.

 

BTW surprise track, hah, kladim se da je neki Gorgar ili sl.

 

Ali svakako, radujem se, malo pravog metala coming our way :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 11 months later...

Ovaj Rise of the Hero je stvarno bio smor, nego evo radosnih vesti - još jedan re-record nas čeka!

 

Big News!!

According to AFM all Megatropolis CDs are sold out. Therefor the album will be re-released... with a new mix and a lot of re-recordings! Being unhappy with the album for a long time, I am absolutely happy to get a chance to correct my errors. The new mix will carry all Iron Savior trademarks such as big choir backings and lots of multi timbral vocals. I left all theses goodies out at the time to make the album more distinguishable from my former second band Savage Circus... a fatal error, which I finally can correct now. Omega Man and Megatropolis are done already sounding... fat!!!Folks, you have no idea how happy I am about this!!!

Best, Piet

 

Plus snimaju live album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Guest Razbijač-NAAĆI

ćuh ovaj novi album,neubedljiv je,publika,ko pod nekom svadbarskom šatrom da je snimljeno,a atmosfera ko black metalci devedesetih.stoj pravo-bravo bravo,suzu ne pusti,glas ne izusti.a zar je moguće da ćovek posle tolko albuma,svira obradu ćudasa?idi beži bre.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pocnem sad da slusam ovaj live, ide sve lepo sto se kaze (malo Pietov glas skripuce ali nista strasno), onda bacim pogled na klip sto je Zlatko postavio i smorim se. Bend izgleda kao da su ih sa ulice pokupili i motkom naterali na binu, msm ne mora bas da izgledaju kao Ghost ali Piet u dresu nekom raspalom jbt. Jos i pogledam da sviraju vrlo retko i to uglavnom po Nemackoj, jel to neki Running Wild virus medju heavy Svabama da sjebu karijeru sami sto vise mogu?

I da, Razbijac je trol ali ima pravo, Breaking the law obrada za kraj lajva? Pa snimili su bar 5 Priest obrada po raznim izdanjima, mogli su barem ovde da iskuliraju. Mnogo ne volim kad bend nastup zavrsi obradom.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ni gledao klip, bolje da ne puštam onda :] Doduše, ne može biti mrtvija publika nego na zadnjem DVDu Gamma Raya.

 

A za Priest obradu, ne znam što je tolika frka, pa i Metallica svako veče pika jednu obradu. Sad, da je mogla da ne bude zadnja, to stoji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...