Jump to content

Nocturnal Rites


Recommended Posts

  • Replies 174
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ovaj Grand Illusion jebeno razara...ko sto Kai rece jebeno remek delo...ne mogu da verujem da mi je ovo promaklo...:rockdevil:

 

C c c ... šta ti propuštaš. Nocturnal Rites su posle svog, po meni najboljeg njihovog albuma, Afterlife ušli u sam vrh powera.

 

 

spot za never again...

 

Kako me je Fools never die privukao pred prosli album..tako mi je ovaj spot sada otprilike zapalio glavno jedro nade u novi album...ne svidja mi se..

 

Skinuh ga... dobar spot a pesma je OK mada zvuk na spotu nije nešto. Videćemo kad se pojavi album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, album je odličan NR ne mogu da omanu :) Ja sam očekivao možda još čvršći album ali ovako je bolje. Čini mi se da su malo povukli na melodic metal što se samih melodija tiče i načina pevanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgori Nocturnal Rites album ikada. U to ukljuchujem i prosle i buduce albume. Nema shanse da izbace gore govno od ovoga!!! Ne zanima me kol'ko slushanja je potrebno da bi se nekome svidelo ovo, preslushao sam ga jednom, preslushacu ga sigurno josh jednom minimum, ali ovo zvuci strasno. Ovo i nije Nr, chak ni Lindkvist zvuci neubedljivo..sve zvuci kao prezvakani komercijalni heavy i ne znam sta me vise nervira.."heavy" gitara, previse elektronike...pesme koje sve zvuce jedna na drugu, sa refrenima koji su kao i imena pesama siroki sa recima kao gibraltar na atlasu..ili jebeno bedna, bednost nad bednostima od balade "Me". MTV here we come!!! Naravno, female vocals included. Vomit. Vec sami start albuma me je naterao da se osecam nauseous..onaj zvuk yaack...melodija klavijaturna lepa..ali sve ostalo...

Skraticu gundjanje..umm od pesama koje su dobre, ili blizu toga, izdvajam, redom, "Not The Only", pesma koja zvuci sasvim na mestu i obicno bi bila "osrednja" pesma na nekom od proslih NR albuma, ali ovde je jedna od boljih, ironije li. Hm..prolazi jos i "Not Like You", ali i ona ima gorespomenute elemente koji mi idu na...

 

bruka.

Edited by Angelistor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...