Jump to content

Root


Гласник смрти

Recommended Posts

1479789681_tcemkctgtfu.jpg

 

http://stliar.rusfolder.net/files/45428509

 

Stiže novi album, i iako je očigledno da i dalje ne mogu da se oporave od odlaska Blackieja čini mi se da je ovo najbolji Root album od Madness of the Graves. Zanimljivo da se vratiše na Kargeras, ja sam uvek smatrao taj album totalno oddball momentom u diskografiji (moraću se vratiti na njega opet). Zanimljiva atmosfera, čekam i tekstove da poslušam album uz njih. Album je neujednačen kvalitetom kao i svi skorašnji Root albumi ali ima dobrih momenata da se čuje: Life of Demon, Osculum In fame, poslednja... A iako kvalitet nije ujednačen atmosfera jeste pa je album lepo poslušati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 years later...
  • 2 months later...
On 3/23/2022 at 5:57 PM, Grobodan said:

Big Boss napustio bend zbog zdravstvenih problema.

Ne znam hoce li nastavljati ali po meni bez njega i Blekija nema vise ni nekog smisla.

E, jbg! Mada, čiča gazi 71. godinu, nije čudno. Imaš li izvor za ovu vest? Na njihovom sajtu ni reči o tome.

Slažem se, sve posle Blekija kilavo, mada ovaj zadnji nije loš.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Danas videh na Root stranici na Metal Archives piše split-up, a FB strana puca od reizdanja i jubileja. :)

Doduše, ova fotka ne obećava, ali opis i lokacija ulivaju nadu. \m/

Lepša vest je da Igor i Aleš furaju novi bend na koji sam maltene zaboravio - Ravenoir.

Dva albuma u istoj godini.

Evo drugog.

https://ravenoirband.bandcamp.com/album/in-the-womb-of-sin

 

Edited by HellAwaits

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bolji. Al nema pojedinačna pesma da je bolja od The Mob Rules naslovne. Al' ne piše na njemu Black Sabbath, jbg. Što volim ozbiljno da odgovorim na sprdnju od pitanja...

Inače mi oduvek grupisani u glavi The Book i Black Seal sa Fall i Godless od Avenger, da l' što su Česi i oni i što mi je to naletelo zajedno na nekom cdu pre 15ak godina, ali mislim da ipak nije samo taj trip nego nekako i produkcijski i po ovim nekim češkim melodijama imaju dosta zajedničkog u zvuku, iako je Avenger žešći. Dobra ta bohemijska boemska melanholija. Godinama pričam kako ću da se navratim na Avenger da obrnem opet i uvek ostane na priči jbg :haha:

Potcenjen bend sa moje strane...

Uf baš sam dobro postupio što sam pustio ovaj album, zaboravio sam bio da postoji, sigurno ga 10 god nisam čuo.

Ovaki ću ja jedan da snimim jednog dana kad sve pošaljem u kurac... :vinjak:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...