Jump to content

Arjen A. Lucassen


StarbreakeR

Recommended Posts

Super je covek otpevao, bas ima zanimljiv glas...Fenomenalno zvuci, ali nemam blage ko je! :D

 

 

Edit: evo slusam klip vec 5-i put...i sto vise slusam sve mi se vise svidja :D !Jako jako zanimljiv glas, bas me zanima ko je!

Edited by Kamaitachi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mistery singer 11.

 

Zasad se nagađa da su u pitanju LaBrie ili Damian, iskreno ne liči mi ni na jednog, mada i ne čuje nešto preterano mnogo moguće da grešim :)

 

Mistery Singer 12.

 

Ovde se tipuje na i jednu i drugu od Jansen sestara, ja blage nemam, žeski vokali mi nikad nisu bili preterano dragi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da se u pesmi br.11 ne radi niti o LaBrie niti o Demianu.

 

U ovoj 12. sam siguran da od pola peva Jorn, ali taj ženski vokal ne znam čiji je :)

 

 

Evo sad sam normalno odslušala (jutros nisam smela da slušam tako glasno :D) nema ovo veze ni sa Damianom ni sa Labriem, bila sam u pravu. Doduše neverovatno mi je poznat vokal, sad ću još par puta da slušnem, možda se i setim odakle ga znam :) Lepo čova peva mora se priznati :lol:

 

A teško je bilo prepoznati Jorna stvarno ;) Za žensku stvarno nemam pojma ko je, nije mi mnogo ni bitno :D

 

Joj sad me čovek podseti da još nisam odgledala taj Stream of Passion koncert, stvarno sam nenormalno pogubljena :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slomio sam se da ovo nabavim, da mi drug nije skinuo sa neta ne zanm kako bih ovo nabavio. Imao sam Ambeon, koji sam nabavio pre tri godine, ali bölage nisam imao da to ima veze sa vim likom. Trenutno slusam The human Equation razbija!!! Kako zvuci oaj drugi bend Star one ili kako vec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Star One je odličan, ali nabavi bolje koncert odmah umesto Mp3, odličan je i na njemu ima i Ayreon pesama, a pevaju Damian Wilson :wub: i Russell Allen između ostalih (dovoljan razlog za nabavljanje :rockdevil: )

 

Steta samo sto Dan Swano nije mogao da odradi tu turneju onda bi tek bilo perverzno, a i ovako nema mane! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nije nikada omašio, ali ovaj put je okupio do sada najbolju ekipu vokala!

:veseli:

(fali Damian :wub: to stoji, ali nema veze popraviće na nekim od sledećih albuma :D )

Ko će dočekati da se ovo pojavi...

Sad se kljujam starim albumima...

Damn, bolje da nisam znala ko će sve učestvovati, poludeću ovako...

Mogu misliti koga je ostavio za kraj da ga objavi. Joooj!

Stvarno je kralj! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kazem: Ako ima pravde da ovom svetu deca ce za nekih 100 godina na muzickom pored Mocarta, Betovena, Baha...uciti i O Arjen Anthony Lucassen-u!

 

Znaci osecam da ce ovo biti albumcina kakve skoro nije bilo...Sad ne smem ni da pomisljam ko je 15 vokal!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arjen o Hansi-ju:

Haha, I knew this one would be really easy! Because Hansi has such a unique voice, there can only be one. Thanks for all the positive comments. I'm so proud having that huge voice on my new album, it fits like a glove. And besides that he turned out to be one of the nicest musicians I met, if there's anyone who deserves the enormous success he has with Blind Guardian, it's Hansi :-)

 

Ma ja i dalje nemam reci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...