Jump to content

Arjen A. Lucassen


StarbreakeR

Recommended Posts

Ajd ga skini ti, majke ti! Pošto ja ne mogu ni da priđem tom disku. Krije ga kao zmija noge! Proverava svakog registrovanog! Probali ProgessiveR i ja da vučemo, ne da!

 

EDIT: Evo ga i ovde: http://www.kpnemo.ru/music/2008/04/29/Ayre..._DVD_2008/#full

Edited by Ayreonaut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd ga skini ti, majke ti! Pošto ja ne mogu ni da priđem tom disku. Krije ga kao zmija noge! Proverava svakog registrovanog! Probali ProgessiveR i ja da vučemo, ne da!

 

EDIT: Evo ga i ovde: http://www.kpnemo.ru/music/2008/04/29/Ayre..._DVD_2008/#full

 

Bih ja skidao,ali nemam rapidshare vec 2 meseca.Treba se registrovati na taj no name,pa onda uci u taj hardstuff i poslati pm moderatoru da te pusti unutra..Nasao sam toliko toga tamo a nemam jbn. rapidshare.Legacy,Castle ruleZ !!!

Na taj vas link me ne pusta da se registrujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja imam opet pristup hardstuff-u dam ti ja linkove al da mi rezes? :D

 

Tanya, za mene je to čist dobitak! Ne žalim diskove! Poslaću ti ih poštom ili po Zoranu, kad krene na Legacy, ili Castle, šta je već prvo. Ionako sam proveo ceo mesec maltene ništa ne skidajući sa Rapida. Hoću oba DVDa: 01011001 i Human Equation. Gimme gimme gimme!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate mili! Ako si se registrovao i imaš linkove, pošalji mi ih! Skinuću disk i poslaću ti ga poštom i po nekome već na Legacy ili Castle! (Gledam ka ProgressiveR-u... ;) )

 

Ukoliko ti Tanja nije ostavila linkove evo ja cu AYREON

To ne znaci da joj ne trebas narezati disk :pivopije:

Pozdrav drugar !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, Bane ako mi ne reze rezacete mi ili ti ili Zoran tako da ja ne brinem ;)

Puca mi net, zato nisam stigla da mu posaljem linkove :(

Jel ima jos neko ko koristi adsl problema ovih dana sa vezom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma mogu ja da vam srezhem DVD za Legacy,ako vas ne mrzi da chekate :D

Btw,ovaj ludak pocheo rad na novom albumu :)

 

Već ugovoreno! Fala! :meshuggah:

E, jeste ludak! On kao da ništa žensko nije dohvatio otkako se razveo! Creativity induced by apstinency! :lol::mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde vidite to da radi na novom albumu??

dajte link da procitam

 

Ja sam mu poverovao na reč. Arjen je rekao u jednom intervjuu, ranije: "There is however one thing I know for sure and that is that the next album will NOT be a new Ayreon album. Maybe I will finally make my first real solo album, filled with country and western songs, ha ha…", pa reko' možda se čovek prebacio u druge vode...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, genijalno...ja mu poslala prije par dana mejl, nešto u vezi nekog fejk profila Ambeon-a, lik mi odgovorio nakon pola sata, i još pita kako sam, šta radim, itd... :):):)

Aham, trudi se da odgovara uvek svim fanovima, divim mu se kako nalazi vremena za to.

Meni je ja mislim poceo da pise tako sto je hvalio macke macke, i on je mackoljubac :wub:

 

Jebem vam lebac! sinoć smo Ayreonaut & me odgledali DVD za 01011001 .... nemam reči, kakav DVD! Neverovatno je!

Hehe, jedva cekam da mi stigne to :veseli:

Ja sam tebi srezala Human equation i Star one, sutra saljem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...