Jump to content

Arjen A. Lucassen


StarbreakeR

Recommended Posts

@Spastic jesi ti skinuo taj DVD od ovog arjena ludaka?!

Gde si lepi !

Nisam imao potrebe da skidam,Zoki mi poslao ! :pivopije:

Zasluzio je Milku od 300 gr.,ili jos bolje kafu za vreme prog pauze( :muzicar: ) na Legacy-ju, tj gejnaru !Ili pak pivcugu-Jelenka-progera !

DVD je odlican,.....ED i Aneke su vrh vrhova.Jorn je malo pokvario opsti utisak,puno se kurcio !!!

Ima zbog cega ali jbg.nije bas toliko morao .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Bane, znači stiglo!? Odlično! Dopada mi se ideja o kafi na pog pauzi! :)

 

Slažem se za tog klipana Jorna ... ali OK, i razumem ga ... sad se kurči, jer je iskomplekiran, verovatno ga u školi deca nisu zvala na rođendane i tako to, pa je sad kao besan "beware of Jorn The Black" i slično ... a šta ćeš

Share this post


Link to post
Share on other sites

O Bane, znači stiglo!? Odlično! Dopada mi se ideja o kafi na pog pauzi! :)

 

Slažem se za tog klipana Jorna ... ali OK, i razumem ga ... sad se kurči, jer je iskomplekiran, verovatno ga u školi deca nisu zvala na rođendane i tako to, pa je sad kao besan "beware of Jorn The Black" i slično ... a šta ćeš

:)

 

ni meni se nije svidelo kad sam čuo kvazi koverdejla u onoj stvari na novom ayreonu, a tek sam kasnije skontao da je to jorn (pošto ga nisam nikad pre slušao) - dakle nepristrasno nesviđanje, mada je recimo na avantaziji ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi dajte neki link za taj DVD :uhoh:

Rezacemo ti nemas frke samo nekome od nas posalji na pm adresu :meshuggah:

A ako ti je draze da skidas, linkova mislim da je bilo vec na temi samo rolaj unazad strane. ;)

 

Jeste Jorn je bas ispao bljak lik na dvd-u.

Mislim mozda je on u sustini ok cova, samo se gubi tako kada je u blizini kamera, ko ce ga znati :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezacemo ti nemas frke samo nekome od nas posalji na pm adresu :meshuggah:

A ako ti je draze da skidas, linkova mislim da je bilo vec na temi samo rolaj unazad strane. ;)

 

Vidiš, meni bi dobro došlo slanje, jer mi je dload lista prepuna, ne mogu da postignem sve da poskidam. Ukoliko je neko zainteresovan da uradimo "trgovinu" neka priča. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Ns-a sam i kontam da je komplikovano to slanje... a i nebi da vas cimam...

Stavim ga pa nek skida dok ja hrcem :)

Haha, pa u Ns je valjda najlakse i poslati :D

Mi smo svi rastrkani po celoj Srbiji to nas ne sprecava da obradujemo jedni druge cim nabavimo nesto novo ;)

Kako god ti odgovara, nama je svejedno.

 

Vidiš, meni bi dobro došlo slanje, jer mi je dload lista prepuna, ne mogu da postignem sve da poskidam. Ukoliko je neko zainteresovan da uradimo "trgovinu" neka priča. :meshuggah:

Naravno Nikolice, javi mi samo adresu i sta ces sve da ti posaljem, ili mi javi sta ces da ti srezem pa cu ti poneti na legacy fest :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dare: e baš je daleko taj NS, nema šta :) Lepo, dođeš sutera na svirku "Burnin Cicrle" u Karlovcima, ja ti ponesem DVD, uživaš u svirci, dobiješ DVD .... šta ćeš lepše ... ili ti pošaljem poštom, ili ti pošaljem po ženi (tamo studira) ... kako god hoćeš

 

@Astralis: kako što reče Tanja, kad god hoćeš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno Nikolice, javi mi samo adresu i sta ces sve da ti posaljem, ili mi javi sta ces da ti srezem pa cu ti poneti na legacy fest :meshuggah:

 

@Astralis: kako što reče Tanja, kad god hoćeš

 

Humanity for all. :D

 

Smisliću se šta bih voleo da uzmem, ne bih da preteram sa prohtevima, ali definitvno ipsilona, možda DT "Score" ako ga ima (meni oštećen disk na jednom delu). Dopada mi se ovaj "shipit" odnos. To samo pokazuje koliko ste (avantgardno) progresivni . :D

 

Thank ya. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

e , ja imam Star One i SoP dvd-ove . Ajde ako neko moze da dostavi te ostale ( Y , valjda Human equation ... ) . Posteno placam . Cena po dogovoru .

Placas? :confused:

Na pogresnoj si temi, ako bi da placas nesto idi na berzu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na berzi bas i nema prog-a ! Slabo ljudi imaju tih koncerata !

Ovde nema naplate !

Ili si prog ili nisi !

:rolleyes:

Sve za dz !

Najjace je sto je bas na Arjenovoj temi !

Koji ce mi koncert koji samo ja imam,odmah bi ga podelio sa svim saborcima progerima ! :pivopije:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...