Jump to content

Arjen A. Lucassen


StarbreakeR

Recommended Posts

Guest HEFEST

010001010101 je jednostavno predobar album, meni i najbolji barem što se Ayreona tiče. Naravno svako ima svoj ukus i mi tu ništa ne možemo, pogotovo ako je ukus loš...:P

 

Haha komentar!!!

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

010001010101 je jednostavno predobar album, meni i najbolji barem što se Ayreona tiče. Naravno svako ima svoj ukus i mi tu ništa ne možemo, pogotovo ako je ukus loš...:P

 

Toliko je dobar da sam ga u stanju potpune iritiranosti izbrisao iz compa, jednom za svagda.

Da mi je neko rekao kako cu nakon nabavljanja svih onih origimalnih re-issue izdanja, digi-bookova i DVD-ja, i dopisivanja sa Covekom,

doziveti da ne mogu ni uz najveci napor da slusam njegove pesme... Ali, sta ces, kad imam los ukus...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Toliko je dobar da sam ga u stanju potpune iritiranosti izbrisao iz compa, jednom za svagda.

Da mi je neko rekao kako cu nakon nabavljanja svih onih origimalnih re-issue izdanja, digi-bookova i DVD-ja, i dopisivanja sa Covekom,

doziveti da ne mogu ni uz najveci napor da slusam njegove pesme... Ali, sta ces, kad imam los ukus...

Ja takodje imam los ukus. Veoma brzo je radilo Shift+Delete.

 

Toliko ocekujes album omiljenog ti umetnika, a on usere motku i pri tom se ni ne obrise guz papirom.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci, momci de malo stanite na loptu i razmislite o čemu pričate. Pazi ovako, vas dvojica ste jedini koji ste popljuvali Lucassena do sada što je naravno normalno. Ne znam šta da vam kažem, dosadio vam čovjek i prestali ste slušati nema problema, kraj priče ali ne možete tvrditi da je smeće kad nije! Sakupio čovjek ekstra muzičare, odradio albumčine to mu se mora priznati i sada vama od se odjednom digao kurac i pljujete jer vam se ne sviđa neki njegov album, a toliko ga ljudi obožava i cijeni, a to valjda nešto govori o njegovom kvalitetu. Ne sporim da je na momente smor, priznajem da je tako ali ono što Lucassen radi je umjetnost...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Nismo mi nikog popljuvali. Citas li ti napisano? Mi smo popljuvali zadnji album. To da je on svetska mega faca i jedan od najjacih likova metala nije ni na sekund dovedeno u pitanje, ali i pored svega toga ne mogu reci da on i kada prdne napravi most beautiful sound. Ovaj album je nista drugo do prdez u poredjenju sa bilo kojim drugim albumom Ayreona. U poredjenju sa Porcupine Tree je vrh, ali to ne znaci da je dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nismo mi nikog popljuvali. Citas li ti napisano? Mi smo popljuvali zadnji album. To da je on svetska mega faca i jedan od najjacih likova metala nije ni na sekund dovedeno u pitanje, ali i pored svega toga ne mogu reci da on i kada prdne napravi most beautiful sound. Ovaj album je nista drugo do prdez u poredjenju sa bilo kojim drugim albumom Ayreona. U poredjenju sa Porcupine Tree je vrh, ali to ne znaci da je dobar.

Pokušavam nešto pametno da napišem al' ne mogu. Ti si kralj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...