Jump to content

Arjen A. Lucassen


StarbreakeR

Recommended Posts

polako ce rasti, stici ce i do kurca hehehe

 

Al' činjenica je da su takvi standardi postavljeni onim prvim albumom, da bi i to bio fantastičan uspeh!

 

Sećam se trenutka kad sam prvi put pustio Lift-off i Set Your Controls, bio sam oduševljen. I kako je koja pesma prolazila, to ushićenje je raslo. Pa sam nabavio izdanje sa bonusima. Spaced Out mi je fenomenalna. Pa je izašao DVD sa koncertnim snimkom... Sve bolje od boljeg...

 

A kod ovog se dešava nešto neverovatno. Što ga više slušam, sve manje mi se sviđa. Neverovatno...

 

Odoh da pustim Space Metal i uživam!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je album, nema govora.

 

Bolji od prvog tesko da ce biti, a i sto napisa neko, visoki standardi su postavljeni tada, jos i onaj live DVD, tesko da se to moze dostici.

 

Ali atmosfera je tu, ima lepih pesama, sve deluje na mestu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je album, nema govora.

 

Bolji od prvog tesko da ce biti, a i sto napisa neko, visoki standardi su postavljeni tada, jos i onaj live DVD, tesko da se to moze dostici.

 

Ali atmosfera je tu, ima lepih pesama, sve deluje na mestu.

Što bi ova današnja omladina rekla: +1! :zuba:

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

my two cents: Reklo bi se da ovaj album više nalikuje "standardnim" Ayreon albumima nego li Star Kec projektu. Dakako, prvi StarOne je mnogo hitičniji, efektivniji i lakši za varenje. Ovaj novi pak više podseća na Guilt Machine, recimo, i standardni Ayreon. Sporiji i mračniji. Što ne znači da je loš, naravno. Od mene 4-. Zasad, nakon 5-6 slušanja  :meshuggah:

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuuuu kako izgleda!!! Ja obožavam digibook izdanja, ovo ću odma da poručim. Odakle si poručio?

Sa InsideOut Shop - a. Samo, nisam direktno, već preko rodbine u inostranstvu. Ako skontaš kako se sa tog sajta poručuje u Srbiju, javi please.

Edited by lucassen&co

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za one koje je zaintrigirao dosta cvrsci zvuk gitare na ovom albumu

Hehe, genijalno, hvala za link! :pivopije:

 

Inače, danas mi nešto mnogo leži ovaj album, već 2x sam ga obrnuo (nije bilo vremena za više jbg), a sad će i treći... Odličan je album stvarno! I dalje ne bih da ga poredim sa prvim, ali ovako zasebno je zaista odličan! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviđa mi se. Odlične teme, malo mi fali Ayreon dubioza (lakših delova sa različitim instrumentima) ali zato ima pravih old school delova i trash deonica koje se uklapaju fenomenalno. Sve pohvale! Za sad mi "Earth this was" prednjači ali videćemo, ima kandidata :) Malo mi "24 hours" zvuči kao početna pesma sa Guild machine, smorljiva al dobro, sigurno će nekom biti ok.

Slušaće se ovo...pozdrav svima.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...