Jump to content

Arjen A. Lucassen


StarbreakeR

Recommended Posts

Manje vise je tako :) Evo sada malo vise info-a. Novi album The Gentle Storm je sabijanje samo tako. Radjen je za Anneke, tj oko njenog glasa, nema Synth, bazirano je sve na pravim instrumentima, violinama, simfonijskim orkestrima i tako to. Pesma za koju su snimali spot je sabila samo tako. Konceptualan je album naravno, 17 vek u Holandiji, pirati, Indija, svasta nesto, da ne spoilerujem previse :) Arjen je bio takva mica da mi je doneo njegov iPod da preslusam pesme, hteo je da cuje moje, a posle i Hristinine i Ninine utiske o pesmama, tako da kontam da smo jedni od prvih osoba na svetu koje su cule kako sve to zvuci ^_^ Album ima i akusticnu verziju, koja isto tako apsolutno sabija.

 

Sto se tice samog Arjena (necu previse da pisem o Anneke, vecina ljudi zna kakva je ona, a Arjen je exkluziva), covek je mica apsolutno kakav se predstavlja da jeste na netu. Znaci, mirna osoba, uskladjena, otvorenog uma, nacitan, moze pricati o kojoj god temi. Prvi put je izasao iz Holandije za 7 godina (rekao da ne racunamo prog awards u Londonu koji mrzi nenormalno, ne voli ni masu ljudi a ni te nagrade, licemerno je sve to po njemu), kad odjednom eto ga u Srbiji. Odusevljen je Srbijom, prvo sto je primetio je da ljudi imaju prirodni osmeh i pozitivnu energiju, nisu fake, bukvalno se tako izrazio. Pricao nam je o njegovim susretima sa svojim omiljenim muzicarima, Dio, David Bowie, Gilmor i ostali, i mogu reci da se malo razocarao u PF ekipu koju prati od kada su nastali kao bend. Ali konta da je to show biz. Apsolutno pozitivan lik, maximalno se potrudio oko nas i zahvalio sto smo dosli i iznenadili ga, nemam reci. Lik je bio u samom vrhu moje liste ljudi za upoznati nekada u zivotu, iskreno se nisam nadao ad cu ga ikada u zivotu videti u blizini, a kamoli upoznati i blejati sa njim. Dao nam je neke secret info koje ne smemo da delimo, ali objavice on to kad tad :) Eto tako, sada jedva cekam septembar sledece godine da idem da gledam Theater Equation show u Rotterdamu. Pricali smo i o tome sa njim, posto nas troje osim Hristine idemo tamo sledece godine da odgledam The Human Equation u pozoristu.

 

Sto se tice Anneke, potvrdila je sve ono sto sam cuo o njoj, da je apsolutna dusa od devojke, onako je sva hrrrnjjj, kao plisana igracka koju ne bi da ispustis iz ruke :haha: Stvarno je mica.

Eto, ako imate neko pitanje, slobodno pitajte, meni ne pada na pamet vise o cemu da pricam :)

 

Evo fotki:

 

10363826_10205023853655065_1804206375459189986_n.jpg?oh=f8f4a777343bd49576a5190024439b8e&oe=551D57CE

 

 

1551513_10205023855575113_5850061583941403789_n.jpg?oh=a9f36f798547188d28041397e1f1d75b&oe=54DA1364

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ce raspored dozvoliti da idemo zajedno I u Holandiju I jos jednom zablejimo sa covekom :-)

Petar je ovo lepo sumirao, Milan I ja prvo nismo hteli da poslusamo pesmu ali posle Perine gestikulacije I odusevljenja poklekla sam I evo drugi dan mi stvar ne izlazi iz glave... Milan je bio u pravu pa ce biti slatkih muka dok ne izadje album...

 

Iskreno ja od soka se vise ni ne secam sta smo sve pricali sa covekom :haha:

Ali onaj deo kada je radio intervju sa Diom "face to face or face to kneecap" me je slatko nasmejao... Pod utiskom jos uvek :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan info kada sam pricala sa Arjenom o prog rock muzici 60-70ih pomenuli smo u razgovoru i bend Klaatu, Arjen planira da uradi cover njiove pesme Little Neutrino... ko je zainteresovan neka poslusa ;)

http://www.youtube.com/watch?v=yk0Is8-gGSQ

 

Inace verujem kada bi se nasao neko odavde da organizuje cert bilo bi barem 100 ljudi... Ipak je Arjen ime zbog koga ce doci svako ko iole postuje rok/metal...

Uostalom ljudi sudeci po pesmi koju smo culi album bi trebao da bude savrsen :da:

Edited by Face Of Melinda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim da bih kidnuo sa posla ranije, oko 13h + 4h vožnje i to je to. Sofija mi daleko, 500km * 2. Videćemo, nije blizu ali se treba pripremiti na vreme. Ne verujem da će u HU biti gužva, max 100 ljudi.

isto. malo ranije sa posla, pa voznja koncert. prespavamo voznja nazad i posao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...