Jump to content

Negură Bunget / Dordeduh


Aurora Vandalis

Recommended Posts

  • 3 months later...

Apropo Dordeduh nastupa na Exitu:

 

Kao i obično, par dana pred koncert uzmem da vrtim samo bend koji ću gledati, i ne mogu da se nadivim kreativnom geniju koji sadrži Dar De Duh. Jedinstven i neponovljiv zvuk, koji je u isto vreme i jasan odstup od Oma, a s druge strane očigledno inspirisan njime i N Crugu Bradului. Zaista, uzbuđeniji sam sad pred Dordeduh nastup nego što sam bio prošle godine pred At The Gates. Kakva šteta što imaju samo 40 minuta za nastup, dok jebena Arkona izigrava hedlajnera. No, svi znamo šta se prodaje, tako da nema svrhe kukati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Set-lista sa Exit nastupa:

 

Zuh

Cumpat

Pandarul

Jind de tronuri (!!!)

 

Magičnih 45 minuta savršenog zvuka, savršene atmosfere i savršene usviranosti. Bend koji apsolutno zaslužuje hedlajnerski nastup po svim parametrima, koji će, nadam se, i dobiti nakon izlaska novog albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam mu davao skoro 40 dana, preslušao sam sve i ne mogu da verujem koliko je Sala Molksa potcenjen. Nikad nije snimljeno ništa slično. A čak ni oni nisu svirali uživo ništa sa njega. A ni sa Zirnindusa, a baš mi je bila želja da nekad čujem uživo pesmu Dupre Reci Imbre, kao stvorena je za koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja samo da se složim sa Gojkom za Dordeduh: apsolutno magičan koncert, pravi potez nam je bio što smo se smestili u prvi red jer je to dalo jednu ličnu dimenziju svirci, kao da su oni tu samo za nas. Zvuk kao mleko, usudio bih se čak reći i najbolji od svih bendova koje smo gledali na stejdžu to veče. Stvarno šteta što nije bilo malo duže ali biće prilike, tu su nam, rekoše biće i novog albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 9 months later...
Quote

Our close friends know that our album is ready for some months now. It is time to let you know that our album was recorded in our own studio,

and it was mixed and mastered by the one and only, Mr

. We're very happy with the result and we're thrilled to show you the first samples of it, hopefully soon.

Uskoro Dordeduh novi album. Baš im se nije žurilo da ga izdaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • Talvi changed the title to Negură Bunget / Dordeduh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...