Jump to content

Negură Bunget / Dordeduh


Aurora Vandalis

Recommended Posts

Rekao bih da su ih isturili u miksu, a možda su u malo nižem registru na par delova.

 

Nije loša pesma, dosta opuštena, ako mogu tako da se izrazim. Doduše, još uvek je tu mračna atmosfera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ako Hupogrammos ne kenja u ovom intervjuu (Intervju u kom Hupogrammos, meni se cini, ne kenja), Negru je ispao tezak smrad, a pored toga verujem da nista muzike i nije napisao na novom albumu (credits nisam mogao da nadjem), nego su ta u Neguru dovedena gospoda pisala album, sto ga cini jos vecim majmunom, jer hoce da po svaku cenu zapakuje tu novu pricu u Negura Bunget paket, a to me fascinira, jer nikad nisam gledao na Negura Bunget i takvu muziku uopste kao na nesto sto moze da donese mnogo para, tako da, ili je krenula kinta, ili je ispao djubre za male pare.

Otislo mu jezgro benda, a nije ga sramota da zadrzi ime. Seljacina.

 

Tek sad ocekujem vise od Dordeduh-a nego od Negure.

 

Po nekoj logici bi trebalo da me interesuje samo muzika, ali kad tako zbog neceg sto saznam imam osecaj da iza muzike ne stoji iskrenost, govna mi se jedu i pre nego sto je pustim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stara je to vest. Imali su neslaganje, odlučili da rasture bend i složili se svi, ali onda Negru odlučio da nastavi sam sa ljudima koji su ranije učestvovali na albumima ili pri živoj izvedbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po nekoj logici bi trebalo da me interesuje samo muzika, ali kad tako zbog neceg sto saznam imam osecaj da iza muzike ne stoji iskrenost, govna mi se jedu i pre nego sto je pustim.

 

iskrenost u blek metalu? nije tebi dobro sinak.

jebes iskrenost idi tamo slusaj hardkor i budi strejt edz ako ti je do toga :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stara je to vest. Imali su neslaganje, odlučili da rasture bend i složili se svi, ali onda Negru odlučio da nastavi sam sa ljudima koji su ranije učestvovali na albumima ili pri živoj izvedbi.

 

EDIT:

(Evo videh sad da su dvojica od njih bili tu ranije (2003-, 2007-) kao deo live ekipe.)

 

Odlucio da nastavi sa ljudima od kojih su dvojica tu od 2010te, a trojica od 2009te? Oni nisu ni na OM-u svirali, a kamoli ranije. :confused:

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

25th May 2011

 

Negură Bunget at Exit Festival

We are also happy to announce Negură Bunget will play at Exit Festival (www.exitfest.org) in Novi Sad, Serbia. The performance is scheduled for July 7, on the Explosive Stage.

 

 

EDIT: Ja da vas sve obradujem, pa zađoh na Exit temu, a tamo se već odavno zna. :)

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se i dalje na ovoj planeti, nisam jos zavrsio sve sto imam da uradim.

 

Bicu u americi, jbg.

 

Neguru zelim da vidim uzivo odavno, inace malo je bendova koje bih voleo da gledam. Nekako od njih ocekujem jedinstvenu, magicno/misticnu atmosferu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovde sam kao na nekom odmoru, na selu. Za 15-ak dana idem nazad, nemam pojma kako cu preziveti leto tamo. :)

 

Mozda navrate jednog dana u Teksas da sviraju.

 

Mada, tamo cu imati prilike da gledam neke druge bendove koje ovde ne bih mogao.. nadam se gledanju Transatlantic i Neal Morse-a, kad vec nema proga kod nas.. :da:

Edited by Novaliis

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Talvi changed the title to Negură Bunget / Dordeduh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...