Jump to content

Borilačke veštine


shtuckensyglieben

Recommended Posts

Stvarno pederski cetvorica na jednog. Moj drugar proslog ljeta raskantao 4 lika na moru, slagao ih je po nekom parkingu ko drva. Ovi mu pijani nesto dobacivali dok je isao do kola sa ribom, momentalno je uletio u njih ko teretni voz i porazbijao ih. Treba imat muda za takve stvari, dovoljno je jedan da te klepi u potiljak i puca ti sutiranje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako gođ obrnete,najeba Elitista. On nosi samo rukavice.

 

 

Da vas ne povredim jebiga. Strah me.

 

Oa nisam mislio da pravimo sparing da se pokoljemo nego sportski ovo ono.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vodimo li racuna o kategorijama? Ja sam super-teska.

Ne bih podnio da me povrijedi pero-laki Elitista ili Josif :)

 

I bob sappa je super teska.

I josh mnogi drugi. Pa ih kidaju.

I Gozanga je bio super teska za koturu.

I Mnogi su bili super teska za Garciu.

 

Sto su tezi, to jache tresnu kad padnu. Dets d point.

 

nije bitna masa nego casovi rada.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je masa vrlo bitna i da je prilično teško srušiti čoveka od preko 100 kila. Ovo što je Elitista nabrojao su sve borci od stotinjak kila koji su rušili one od 120 i više recimo...

 

I to su naravno ekstremi... Bob Sap bi u svoje najbolje vreme razbio 98% boraca po mojoj slobodnoj proceni...

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sapp se tu super držao ako mene pitaš a Minotaruro je ipak jedan od 5 najboljih boraca svih vremena.

 

Al' pogledaj i ovaj podatak:

 

Antonio Rodrigo Nogueira

 

Height : 1.91 m

Weight: 109 kg

 

 

On nije mali čovek ni u kom pogledu...

 

Po mom mišljenju nije proporcijalno isto kad se bori čovek od 110 protiv onog od 140 i kad se bori čovek od 70 protiv onog od 100...

 

 

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Frankom Mirom je bila neka cudna borba. Krpili su se u stojecem stavu, borbe u parteru skoro nije ni bilo. Kao da su radili po nekim drugim pravilima, jer mi je nejasno da Minotauro vodi borbu iz stojeceg stava bez ikakvog pokusaja bacanja. A na sake nema sanse protiv Mira..

I jeste, Fedor ga je izmasakrirao a da nije popio normalan udarac. Ono je bilo ubijanje od batina, masakr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

On bjese sad izgubio od Lesnara? Dobra su to dva borca, ali je rus prekaljena masina. Samo je imao problema u zadnjem mecu protiv Arlovskog, ovaj ga je od pocetka stegnuo i Fedor prosto nije imao odgovor na njegovu taktiku. Ali ga je zalijepio sa onim nokautom zestoko. Da nije bilo tog udarca(malo i srecnog, Arlovski se poprilicno pacerski otvorio), na kraju bi bilo gusto.

Vidjecemo sto ce biti u buducnosti - afliction se raspao maltene, vec dugo posluju sa gubicima. Ovaj otkaz Barneta ih je dodatno pokopao, tako da Fedora jedino vidim u UFC ili nekoj univerzalnoj organizaciji koja moze okupiti najbolje borce sa svih strana.

 

edit: Fedor potpisao za strikeforce

http://en.wikipedia.org/wiki/Strikeforce

 

Ha, tamo je prvak izgleda Alistair Overeem. Moguce da je to sledeci protivnik Fedora, mnogo zajeban holandjanin. Gledao sam onaj njegov mec sa Cro Copom koji je zavrsen NC zbog udarca u prepone - Overeem je dominirao citavim mecom i dobro izudarao hrvata. A isto tako sam gledao okrsaj sa Bonjanskijem u K-1 gdje ga je tukao citavo vrijeme, da bi Remi onda izvukao jedan dobar udarac i ovoga poslao na pod. Odlican borac, gradjen nenormalno.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...