Jump to content

Borilačke veštine


shtuckensyglieben

Recommended Posts

ova borba je bila srpdačina najobičnija

koja muda su trebala za ovo, lik se šetkao ukrug, ovaj pustio deset rundi, a mogao da ubije u prvoj

 

jeste Konor simpa lik, ali da se ne zajebavamo

 

klasičan prijateljski meč, kao Real Madrid protiv selekcije novinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кокара, зашто би се неко зајебавао пола сата ако је могао све да завши за два минута?

 

Фазон, добили смо 2:1 утакмицу, а могли смо 5 да дамо. Па што не даде, друже?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti zajebavas Dovla? Pa zato da prenos meca traje sto duze, kako bi se mogle pustati sve dogovorene i skupo placene reklame. Pa onda da publika koja je papreno platila kartu ne popizdi zato sto je mec trajao 6 sekundi, vec da uziva u cirkusu. A vrlo moguce da je i kvota na tu rundu bila nekome interesantna.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја, који сам својевремено догурао до браон сраћка појаса, бих обојицу разбуцао у другој рунди. само ми треба 2-3 дана тренинга, јеби га.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, где си ти, човече? Недостајеш. :)

 

Јбг, то се онда може рећи за 90% мечева.

Штеловање, број рунди, продужетак због улазница, преноса итд.

 

pa ne baš

ovo je bio cirkus, eno i Lenoks je to rekao

 

MMA borac protiv jednog od najboljih boksera svih vremena

budalaština

sramotno je bilo gledati prenos juče

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леми, где си ти, човече? Недостајеш. :)

 

Јбг, то се онда може рећи за 90% мечева.

Штеловање, број рунди, продужетак због улазница, преноса итд.

 

Svratim ponekada da vidim sta kenjate, ali kenjate lose. :bigblue:

Da, to se moze reci za skoro sve sportove koji su u vecinskoj meri povezani sa Amerima, pogotovo za americki "fudbal" i bejzbol, cija su pravila maltene bazirana na tome da bude sto vise reklama.

A ovo nije bio mec, niti ozbiljna sportski sportski dogadjaj, kao sto Kuruz rece. Ovo je bio crikus i sprdacina, cija je jedina poenta bila da se mazne velika lova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pickica,nisam hardcore,nemam nijednu profesionalnu borbu,ne slikam se za net,retardiran sam majmun,ali kako god okrenes ti samo glup,sto za MMA,sto za sve ostalo.

nemoj biti sisica, lepo se predstavi ko si ako imas bar mrvu muskosti u sebi
  • Upvote 1
  • Downvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kad neko tripuje da je intelektualno nadmocniji jer dobija nazovi argumentaciju cinjenicom da druga strana naizgled pizdi. I time sto se doslo do zadnje tacke gde ces ili da stanes iza toga sto kazes i da kazes ko si ili ces da se izmigoljis na klasican nacin gde se slazes sa prozivkom i zapravo izbegavas da se suocis do kraja.

 

Koliko god da ti pruza zadovoljstvo to sto si kao pokazao da si pametniji, to i dalje ne menja cinjenicu da i sam shvatas da si obicna picka koja ne sme da stane do kraja iza onoga sto kaze nekome. I dalje si iza tastature i i dalje si picka koja moze da zivi sa tom cinjenicom, naravno, lakse je kad te plusicima po ramenu potapsu pametna gospoda koja se po istom tom sablonu i na isti nacin svaki put izvuku od suocavanja i izmigolje.

 

Sisa si obicna bez obzira sto se osecas kao da si zajebao nekog svojim mozgom.

Razmisli o tome.

 

A i svi ostali koji pune pluseve i minuse su picke od ljudi sa istim mentalitetom poput tvog

jebiga, vise vas je, sto ste pametni a opet mnogo glupi

 

I slobodno prestani da mozgas sta ces da napises i pokazes kako si pametan i da prihvatas sebe takvog kakav navodno jesi.

 

 

 

Na jednu stvar se svodi, i dalje ne smes da kazes ko si, i to je cela sustina.

Ostalo je nebitno.

  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kad neko tripuje da je intelektualno nadmocniji jer dobija nazovi argumentaciju cinjenicom da druga strana naizgled pizdi. I time sto se doslo do zadnje tacke gde ces ili da stanes iza toga sto kazes i da kazes ko si ili ces da se izmigoljis na klasican nacin gde se slazes sa prozivkom i zapravo izbegavas da se suocis do kraja.

 

Koliko god da ti pruza zadovoljstvo to sto si kao pokazao da si pametniji, to i dalje ne menja cinjenicu da i sam shvatas da si obicna picka koja ne sme da stane do kraja iza onoga sto kaze nekome. I dalje si iza tastature i i dalje si picka koja moze da zivi sa tom cinjenicom, naravno, lakse je kad te plusicima po ramenu potapsu pametna gospoda koja se po istom tom sablonu i na isti nacin svaki put izvuku od suocavanja i izmigolje.

 

Sisa si obicna bez obzira sto se osecas kao da si zajebao nekog svojim mozgom.

Razmisli o tome.

 

A i svi ostali koji pune pluseve i minuse su picke od ljudi sa istim mentalitetom poput tvog

jebiga, vise vas je, sto ste pametni a opet mnogo glupi

 

I slobodno prestani da mozgas sta ces da napises i pokazes kako si pametan i da prihvatas sebe takvog kakav navodno jesi.

 

 

 

Na jednu stvar se svodi, i dalje ne smes da kazes ko si, i to je cela sustina.

Ostalo je nebitno.

Evo opet,ja sam pickica.Ti i drugi ti ste glupi i davite topic svojom gluposcu i to je sustina.Vec nekoliko strana zatrpavate topic svojim budalastinama,ti doduse ne toliko,koliko ztrpava drugi ti.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...