Jump to content

Blue Öyster Cult


Dead Man Drinking

Recommended Posts

Primetio sam da ne postoji tema BOC-u, a mislim da je ovaj kultni bend zasluzio svoju temu na ovom forumu. Nisu oni kultni bend samo zbog naziva.

Bend je osnovan krajem 60-ih i menao je ime nekoliko puta. Prvi album, "Blue Oyster Cult", su izdali u januaru 1972. Posle toga sta je bilo, bilo je. Inace moj omiljeni albumi su "Fire Of Unknown Origin", mada neki ljudi kazu da je malo komercijalizovan, i prvi, gore pomenuti.

 

On Your Feet Or On Your Knees

 

P.S. Cirilicni naziv sam stavio jer mi je izgledao mnogo smesan kada sam ga prvi put video

Edited by Dead Man Drinking

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Black & Blue - prvi put

Koncert iz 1980 iz New York-a. Black Sabbath i Blue Oyster Cult. Odusevio sam se kada sam gledao, iako traje samo 80 min. Atmosfera na "Blue" delovima je neverovatna. Mnogo su potcenjeni kod nas, ali izgleda i u Evropi, pa zbog toga i ne prave Evropsku turneju. Life sukcs!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Black & Blue - prvi put

Koncert iz 1980 iz New York-a. Black Sabbath i Blue Oyster Cult. Odusevio sam se kada sam gledao, iako traje samo 80 min. Atmosfera na "Blue" delovima je neverovatna. Mnogo su potcenjeni kod nas, ali izgleda i u Evropi, pa zbog toga i ne prave Evropsku turneju. Life sukcs!

eh..

kad sam bio mladji zanosio sam se idejom da okupim BOC tribute bend, ali nisam nasao jos cetvoricu koji su culi za njih, a da sviraju potrebne instrumente. :-) inace, jedno vreme sam nosio sa sobom kasetu best of boc (dok su jos postojale kasete :)) i smarao koga sam stigao. tako je jedno 7-8 ljudi je pocelo da slusa BOC. :-]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Проблем је само што Металика не успева да постигне тај њихов шмек, да не помињем ХИМ (пу,пу, далеко било, руинираше песму, направише љигаву готик баладу).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Vengeance

Grupa je fantasticna. Uradili su dvije stvari za Heavy metal-Veteran of the psychic wars i Vengeance (koja se nazalost nije pojavila u filmu ali zasluzna je za moje ,,ime,, :D :D :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 months later...
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...