Jump to content

Decapitated


Anno Mundi !

Recommended Posts

Gledah Decapitated na UFO festivalu u Osijeku... Blago receno, rasturili su sve zivo, nove stvari zvuce premocno live i vokal od lika nisam mogao svariti, no live ga je odradio samo tako... MEni definitivno jedan od najboljih koncerata na kojima sam bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pozdrav!

 

Svirali su nekoliko novih stvari, zapravo, na tome se i koncert bazirao, i onda winds of creation, zaobisli su sa Nihility sto mi je njihov najdrazi album, ako me pacenje dobro sluzi bila je samo The Spheres of Madness kao zadnja stvar, Odsvirali su day 69 i te mi zasad padaju na pamet.

 

Ali bio je dobar show, iako je vise bilo novih stvari, sto u neku ruku i shvacam, novi vokal koji koristi dosta visljih tonova, vristi kao lud :D Ali koncert je bio do jaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

decapitated_plakat.jpg

 

Jbg, tek sad stizem da objavim, no nije (nikad) kasno. Sta da vam kazem, imate mesec i po dana da skupite 850 dinara za koncert. Nije moglo jeftinije, naprotiv, toliko sam maksimalno spustio cenu karte da svesno ulazim u minus, ali jednostavno takva je situacija u nasoj divnoj Srbiji, ali necemo se zaliti - nema predaje.

 

Posto sam bio odsutan neko vreme, samo da se vratim par post-ova nazad...:

 

@ azal: Stari, pricali smo vec. Jeste da prostor i nije bas adekvatan za takav bend, ali jednostavno NEMA boljeg. Prvo mi je bila dilema da li uopste da radim koncert (zbog katastrofalnih uslova), ali sam se onda ipak odlucio bolje i to nego da nema koncerata i da svi pljuju po sceni koju ni nemamo. Mislim da je ovo vec opsta poznata situacija i ne vredi sad puno pricati o tome...i da, jeste da smo mi, ili Svart Crown mnogo manje zahtevni sa zvukom, ali Decapitated imaju svog tonca + svoj back-line, tako da ako bude los zvuk...jbg. Jasno je da nece biti kao sto treba (ultra napucano), ali izvucice se maksimum, bar to ocekujem od njih kad su vec profesionalci.

 

Sve u svemu zao mi je sto neces biti tu tad, no bice jos prilika! ;)

 

@ HeLLsarma: Hvala puno brate na lepim recima, zaista znaci. Nisam bas siguran da bih ikada radio Slayer koncert (pogotovo u Srbiji), jer vec ovo je previse posla, no nikad se ne zna. Haha, sigurno necu biti rip-off na sceni, tako da bez brige. ;) Vidimo se!

 

@ Xibir: Hvala brate na podrsci! Vidimo se uskoro! :rockdevil:

 

Toliko za sad ljudi. Uzdravlje! :pivopije:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ova cena karte ne napuni Ciklon,nece nista napuniti,Bane svaka cast na ovakoj ceni,usao si u ovo svestan svakog rizika i pokazao si da ti nije vazan biznis nego muzika,i da das ljudima sto bolje i pristupacnije... Skidam ti kapu jos jednom...

Samo vi nama opicite THE TRUE INSOMNIA i PANDEMONIUM,to je za sve pare :D...

Ima opet da pravimo festu :D...

Edited by HeLLsarma
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nekad kad videh da dolaze krenuo sa obrtanjem diskografije, da ih overim taman konacno...i sta reci, dolazi se na gig sigurno :]

 

Muzika prejebana, samo mi vokal uzasno dosadan i monoton. To vazi za prve albume pre svega, a ovaj na Organicu mi jos i gori... Da je vokal neki upecatljivi mislim da bih se tako nalozio na bend, ovako su mi samo vrlo bas dobri, hah. Za najbolji rad mi se kolju Winds i Organic, novi tek treba da se obrne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album mi ogavan. Decapitated ja mislim jedini bend cija mi muzika, u globalu, odgovara, a da su promenili tri vokala, a da ni za jednog ne mogu nesto pohvalno reci, a ovaj najnoviji mi mi ubedljivo najgore. Mars u tri lepe sa ovim "deracima", ne znam da l' nesto vise mrzim....

 

Nadam se da nece silovati mnogo novi na koncertu, eventualno za "United" ili "A View From A Hole" mi ne bi bilo zao cuti, ali u globalu, groove the fuck off sa ovim sranjem...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...