Jump to content

Elvenking


StarbreakeR

Recommended Posts

Heaven Is A Place On Earth je obrada, i ako mene pitate skroz ekstra pesma...Album je sasvim pristojan, ali prvi i dalje ostaje neprejebiv...Ocena:8/10.

Белинда Карлајл? Сјајно, мада боље да су обрадили 'La Luna'. ;)

 

Aaaa, la luna, la luna

the night that we fell under the spell of the moon

Aaaa, la luna, la luna

the light that will bring me back to you

Light of la luna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да сам почео да их слушам кад сам чуо први албум. Послали су ми били промо за рецензирање, иако сам пчекивао стандардну итлаијанску њања пауерицу. Кад ја тамо, а оно међутим! Умало те године одох на Сигет да их гледам, али су наступ на Сигету најавили само дан пред концерт, тако да није било шансе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наравно да сам почео да их слушам кад сам чуо први албум. Послали су ми били промо за рецензирање, иако сам пчекивао стандардну итлаијанску њања пауерицу. Кад ја тамо, а оно међутим! Умало те године одох на Сигет да их гледам, али су наступ на Сигету најавили само дан пред концерт, тако да није било шансе.

Ja sam ih gledao.Nije bilo vise od 20 ljudi,a pritom sam bio jedini koji je znao njihove pesme,sto je njih odusevilo. :) Najludje je bilo to sto sam ja razmisljao kako bi Elvenking mogli te godine da sviraju na Szigetu,tako da sam se se usrao od straha kad sam na onoj tabli video njihovo ime markerom napisano. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Шта да ти кажем, благо теби. Мене поставка те године није много привлачила да бих ишао тек тако, а они су најављени прекасно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

WTF?! Mnogo dobar bend, poco sam ga slusam jer sam cuo da je slican kao Spellblast - Po meni naslednjik Blind Guardiana i jedan od najboljih bendova, a btw Shamandalie el istina da ce mozda da dodju Elvenking i Spellblast?! - Dream Come True!!!

I btw , The Scythe je solidan al ona Wyrd je mnogo dobar album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

RNA - Ko je bre obradio 'La Luna' ? Elvenking ? Zasto ja nemam tu pesmu :S

 

Inace ja tako volim Heathenreel, obozavam da ga slusam kad je ovakvo vreme, prolece, suncano, toplo i vedro.. ne znam zasto album mi je totalno nekako vedar, veseo, catchy, savrsheno mi se uklapa u ovakve dane ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Јесам ли лепо рекао?

RNA - Ko je bre obradio 'La Luna' ? Elvenking ? Zasto ja nemam tu pesmu :S

Ма, није нико. Помену неко горе да су обрадили 'Heaven Is A Place On Earth', а ја сам само додао да би било боље да су урадили 'La Luna'.

Како ко то да кад год нешто напишем људи не схватају о чему се ради?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да то није био онај пројекат који је радио док није био у бенду?

 

ja mislim da jeste... al nisam siguran... ali u intervju-u je izjavio da se nada da ce da uradi jos stvari sa tim projektom... pitao sam ga da li ce dolaziti u srbiju... i nista konkretno nije odgovorio :( samo je rekao da se kao nada da ce jednom nastupiti... :rockdevil:

 

evo linka za leprechaun Leprechaun

 

password: www.musicground.com.br

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесам ли лепо рекао?

 

Ма, није нико. Помену неко горе да су обрадили 'Heaven Is A Place On Earth', а ја сам само додао да би било боље да су урадили 'La Luna'.

Како ко то да кад год нешто напишем људи не схватају о чему се ради?

Pa nisam detaljno pratio temu pa sam uleteo na pola ...

A mogli bi to ... i da kompletiraju sa Moonlight Shadow, mada je to vec radio Mago de Oz ... sve u svemu te 3 pesme sam oduvek zeleo da neki metal bend obradi (to je bilo kada nisam znao za pola ovih bendova ili te pesme jos nisu bile izasle u metal obradama .. )

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Moonlight Shadow' је ипак Мајк Олдфилд, он је већ проваљен. Али, Белинда КАрлајл... е, то је већ нешто!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
polako klinac je sto posto 94-95-96 pa jos ne zna sta su dubokoumni tekstovi

 

e , ajde da se nadjemo pa da vidis ko je 96?! da ti objasnim koju stvar! sta me koji ***** napadas?! imas neki problem sa mnom?! ono ja sve na fino a ti samo podjebavas...

 

Elvenking je po meni najoriginalniji bend danasnjice, i ima dubokoumne textove, sa dubljim znacenjem...

 

polako klinac je sto posto 94-95-96 pa jos ne zna sta su dubokoumni tekstovi

 

e , ajde da se nadjemo pa da vidis ko je 96?! da ti objasnim koju stvar! sta me koji ***** napadas?! imas neki problem sa mnom?! ono ja sve na fino a ti samo podjebavas...

 

Elvenking je po meni najoriginalniji bend danasnjice, i ima dubokoumne textove, sa dubljim znacenjem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...