Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Ruski :wub:

I'm lovin' it!!!

...Zbog najjace knjizevnosti na svetu, kulture, prelepe zemlje, a i nekako se samo namestilo...

Ponekad, ali samo ponekad, zalim sto nisam upisala engleski :no: Tesim se sto mi je to drugi jezik. :redface:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Computer science (posto naziv na srpskom nema mnogo smisla) na PMF-u. Treca godina tako da se analiticke ne secam pa da me ubijes. U stvari, shoot, mozda dobijem neki flashback. :)

 

@shtukentakonesto

 

extra. 'ocu i ja

 

Ti umes sa muzikom,produkcijom i kompom,'ocu i ja.

 

1:1 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima: :math:

 

I ne samo da je štreberski, već je za nas s ETF-a dušu dao... :zuba:

 

berkeley, california

Naxi, Berkeley je univerzitet, ne fakultet... Ako već baronišeš, baroniši do kraja. :bigblue:

 

Pravni fakultet :bigblue:

Opa, koleginica... cemu taj smajli? ja ludim od faxa

Upala je u kazanče kao mala. :):da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da cu sledeg oktobra uspeti da upadnem na TUG. To je Tehnoloski Univerzitet u Gracu, pa cu tamo na njihov ETF, pa tamo na smer Elektrotechnik - Toningenieur iliti inzenjer elektrotehnike povlaka inzenjer zvuka. Smer traje 10 semestara dobijas titulu Dipl. Ing. sve po propisima, radi se u saradnji, sa Univerzitetom Muzike i Dramskih Umetnosti u Gracu (KUG), neka predavanja i laboratorijski rad imas i tamo, 5 semestara moras da imas predmet vezan za sviranje nekog instrumenta, i imas predmete vezane za istoriju muzike i muzicku teoriju i akustiku, gomila izbornih predmeta, kvalitetne laboratorije (citaj studiji za snimanje).... Ah..... Savrsen mix elektrotehnike i muzicke akademije.. Ako ne odem tamo onda BG ETF

Edited by FILIP St.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako hoćeš baš time da se baviš etf definitivno nije pravo mesto za to

 

Znam, zato i hocu tamo da odem da studiram. Ne mora bas u Gracu, ali tu imam sestru koja je na postdiplomskim a i cuo sam da je TUG prilicno jak univerzitet. Negde bih u inostranstvu u svakom slucaju, i po mogucstvu nesto u tom stilu, eventualno informatiku takodje u inostranstvu (opet najverovatnije TUG). Austrisjki fakulteti su kvalitetni, jeftini (na TUG bi me me godina kostala 750 Evra a za te pare dobijam MNOGO vise nego ovde) i blizu su. A ETF (eventualno FON ako ne upadnem na ETF) je varijanta da studiram nesto ako ne zapalim preko granice (citaj ako me ne prime).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...