Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Развијено је то нема шта.

 

Нисам читао прве стране ове теме, па сам можда дошао до закључка чему све ово.Вероватно овај-ова који је отворио тему тражи неког колегу, за скрипте или тако нешто.Јер ја стварно не видим поенту да свако каже шта судира.Можда акента нека?Ма само нек смо ми живи и здрави!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam treca godina WEB DIZAJNA na Visoj Tehnichkoj u NS i to je toliko govno od shkole, da sam se razocharao posle prve godine.Hvala bogu pa se dizajnom bavim od srednje shkole, i shto sam zavrshio Grafichki dizajn u Bogdan Suputu, pa znam da radim.Ne bi nishta nauchio na VTS.

Al sad mi puca k***c jer sam uspeo da predjem na budzet, i odobrena mi je stipendija, i ono najbolje, pet ispita do kraja.

 

NIKAD NI NE POMISHLJAJTE DA UPISUJETE VISHU TEHNICHKU U NS!!! to je toliko govno da je van mojih shvatanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je smesno, se ti pronalazis u tom postu isto, a? :)

 

Mmm...da...nije bilo kvlt smera, ima samo ovaj elitisticki blekerski :)

 

Shalim se, originalno sam hteo na Audio i Video tehnologije ali skolarina dodjavola skupa, tipa oko 100 000, pa sam od toga odustao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je smesno, se ti pronalazis u tom postu isto, a? :)

 

Mmm...da...nije bilo kvlt smera, ima samo ovaj elitisticki blekerski :)

 

Shalim se, originalno sam hteo na Audio i Video tehnologije ali skolarina dodjavola skupa, tipa oko 100 000, pa sam od toga odustao.

pa brate na vets si obnovio prvu godinu :):):)

 

PS Donosim ti disk na cert vejdera (ovo je da se ne ljutis) :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...