Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Ih, zeno a neki ispit?

 

Dala sam samo engleski, 10. imam UPT iliti Opstu pravnu istoriju, kako se do ove godine zvala. Valjda cu proci, ocekujem neku visu ocenu. A nesrecnim slucajem mi je rimsko ostalo za april (za koji sam planirala da ostavim samo dosadni Uvod). A ti? Kako tebi ispiti, dragane moj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dala sam samo engleski, 10. imam UPT iliti Opstu pravnu istoriju, kako se do ove godine zvala. Valjda cu proci, ocekujem neku visu ocenu. A nesrecnim slucajem mi je rimsko ostalo za april (za koji sam planirala da ostavim samo dosadni Uvod). A ti? Kako tebi ispiti, dragane moj?

U utorak imam tek od ove godine ispit ... i onda 17-og ... brrr pri samoj pomisli na izlazak pred one idiote dodje mi da povratim ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek?! Jbt ja na leto zavrsavam fucks..

 

Tek? Ne znam sta ti zamisljas, da sa nepunih 19 (koliko sam imala kada sam posla na fax) zavrsim 4 godine? :rolleyes:

I blago tebi, ziv bio kad zavrsavas.

 

 

U utorak imam tek od ove godine ispit ... i onda 17-og ... brrr pri samoj pomisli na izlazak pred one idiote dodje mi da povratim ...

 

E, cuh ja da vi, u Kragujevcu, imate vise ispitnih rokova? Mi imamo 2 za prvi semestar, 2 za drugi, i naravno, oktobar 2 za debile :) (gde cu ja zavrsiti ako ne dam Uvod u aprilu). A Opstu pravnu istoriju su mi pomerili za ponedeljak (pa da sam trazila ne bi bolje ispalo) :cool:

Srecno ti bilo, dragi!

Edited by Lady in Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, cuh ja da vi, u Kragujevcu, imate vise ispitnih rokova?

mi na primer ovde u nishu, na mom elektronskom faxu imamo sledece ispitne rokove:

januarsko/februarski, martovski, aprilski, majski, junski, septembarski, oktobar 1, oktobar 2, novembarski i decembarski :D:P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...