Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Само сам чекала неки овакав довитљиви коментар.

Напоменула сам, НЕКОЛИКО пута да не кажем да сам у праву, да сам ЈА ЕКСТРЕМ, да ћу вероватно променити мишљење о томе итд. али не, ти си морао да покушаш да будеш духовит и наравно да повежеш са нечим што нема везе ни са чим.

 

Али да будем пристојна.Не, не купујем хлеб импресијама о Антихристу. Мама и тата зарађују за хлеб још увек.Да, јесам и ја зарађивала неки динар.Не, не планирам да живим на грбачи родитеља јер желим да се бавим уметношћу и да читам Достојевског(Хајде, да употребим твоје интелигентне, увек актуелне, форе).

 

А, да, било би фино кад бих могла да зарађујем за хлеб импресијама о Антихристу.(Јер их заправо и имам).

 

И не, не мислим да ћу живети од ваздуха.И да, свесна сам да ћу морати да радим, врло вероватно, и оно што не желим понекад(јер у једном моменту неће се тицати само мене).

Али хеј, човече, је л' смем да мало маштам? Твој проблем је што мислиш да си супер-реалан и ,свестан' стања у свим сферама живота, као на пример:кад су људи сјебани, онда су патетични и слични закључци, живи живот, немој да се смараш филозофским просеравањима итд.

Па хеј, управо живим твоју политику - живим живот, и ако је у тренутку мој живот импресија о Антихристу или читање Идиота - јесте.Некоме може и то да буде смисао, запрво.

 

Any further question?Нека занимљива и вицкаста реплика?

 

 

 

Још нека занимљива реплика?

 

Drugarice,niko nije napadao tvoj stil i nacin zivota i tvoje shvatanje stvari,vec se sprdao sa TVOJIM predrasudama i TVOJIM zlim jezikom. :da:

 

Znaci sestro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugarice,niko nije napadao tvoj stil i nacin zivota i tvoje shvatanje stvari,vec se sprdao sa TVOJIM predrasudama i TVOJIM zlim jezikom. :da:

 

Znaci sestro.

 

Ехеј, жена сам - зли језици су природна датост.

 

И напротив, ја немам микакве предрасуде, већ ми се чини да људи угуравају себе у предрасуде и калупе сами - као, ако сам навијач, морам да будем зајебан, ако сам зајебан, а притом слушам метал, не смем никако да се облачим као металац јер то није никако кул, а притом морам да форсирам то како су металци ограничени, а притом морам да причам да су кеш и сплавови до јаја, али да се и даље кунем у метал.

 

Не говорим ни о коме посебно, игром случаја, више примера сам таквих срела и сваким следећим ми се потврђује исто.

 

значи брате. (мора и да се говори зајебано брате, матори, и то, јер је то, кул, то показује да ниси ограничени металац)

Share this post


Link to post
Share on other sites

.И напротив, ја немам микакве предрасуде, већ ми се чини да људи угуравају себе у предрасуде и калупе сами - као, ако сам навијач, морам да будем зајебан, ако сам зајебан, а притом слушам метал, не смем никако да се облачим као металац јер то није никако кул, а притом морам да форсирам то како су металци ограничени, а притом морам да причам да су кеш и сплавови до јаја, али да се и даље кунем у метал. Не говорим ни о коме посебно, игром случаја, више примера сам таквих срела и сваким следећим ми се потврђује исто.

Много бих волео да упознам неког навијача који слуша метал.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ехеј, жена сам - зли језици су природна датост.

 

И напротив, ја немам микакве предрасуде, већ ми се чини да људи угуравају себе у предрасуде и калупе сами - као, ако сам навијач, морам да будем зајебан, ако сам зајебан, а притом слушам метал, не смем никако да се облачим као металац јер то није никако кул, а притом морам да форсирам то како су металци ограничени, а притом морам да причам да су кеш и сплавови до јаја, али да се и даље кунем у метал.

 

Не говорим ни о коме посебно, игром случаја, више примера сам таквих срела и сваким следећим ми се потврђује исто.

 

значи брате. (мора и да се говори зајебано брате, матори, и то, јер је то, кул, то показује да ниси ограничени металац)

 

Da,ti si prepuna predrasuda.I prepuna nerazumevanja prema ljudima koji su drugaciji od tebe.To sto si open minded i kao nekih alternativnih pogleda na svet,ne cini te oslobodjenom predrasuda,sto upravo dokazujes ovakvim stavovima.I da,govoris o odredjenim ljudima,i tacno se vidi na koga konkretno mislis.Nemoj folirati.

I mani se tog metala,metalac i slicnih gluposti.Niko to ovde nije pominjao i potpuno je nebitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,ti si prepuna predrasuda.I prepuna nerazumevanja prema ljudima koji su drugaciji od tebe.To sto si open minded i kao nekih alternativnih pogleda na svet,ne cini te oslobodjenom predrasuda,sto upravo dokazujes ovakvim stavovima.I da,govoris o odredjenim ljudima,i tacno se vidi na koga konkretno mislis.Nemoj folirati.

I mani se tog metala,metalac i slicnih gluposti.Niko to ovde nije pominjao i potpuno je nebitno.

 

Немој бити толики буквалиста, ни ти ни Куруз, навела сам пример и ред епитета и карактеристика који не иду нужно уз једну особу већ које се најчешће провлаче.

 

Сви смо људи предрасуда, то је неминовна чињеница.Али у овом случају, могу то да оповргнем, и говорим да је баш НАПРОТИВ - ти неки људи САМИ СЕБЕ угуравју у предрасуде.Тј. онако како би требало да буде.

 

То је неки синдром регресивне ауто-предрасуде, не знам ни ја како да назовем. (и не, не говорим ни о коме конкретно сада) - значи, имаш човека који припада неком соју, рецимо метал/металац(иако излизано и фразетина је, али је сликовито) и кад уђе у тај свет(обично као клинац) сав је у фазону, морам да носим мартинке, морам да имам дугу косу, морам да мрзим фенсере, морам да хедбенгујем(што је све део укљућивања у предрасуде- дедуктивно - Металац сам ако имам дугу косу, мрзим фенсере, носим мартинке и слушам метал. А онда дође време кад се дефазираш и схватиш да је глупо бити у таквим оковима, да је то пубертетско срање и глупост и клиначки, да не мораш да се облачиш као металац да би то слушао - период сазревања.И онда одједном - крећеш на сплавове, крећеш да купујеш паћоти и ер макс јер је то нешто што показује да ниси притупи металац који ће да носи само лого мајице, крећеш да слушаш хаус помало, јер, јебига, то је исто кул.

И тако сам себе угураваш у друге калупе несвестан тога.

 

Наравно да није правило.Наравно да ти заправо можеш да волиш све то у шта прелазиш.

Само кажем да примећујем да је симптоматично и често радикално и то је све.

 

Хаха, алтернативни поглед на свет - симпатично. :haha:

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...