Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Psidza kolega, psidza :zuba: Fala bogu pa nemamo diplomski. Da dodam, samo 4 i po godine mi je trebalo :rockdevil:

A da, beše smo jednom prozborili koju o tome. :da: Posle kažu da su privatni fakulteti laki, ja sam dupe polomio za završni rad. :razz:

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesmo :) Eto, ako cujes za neku poslovnu priliku/praksu/strucno usavrsavanje, baci mi PM :meshuggah: Kakav je to rad bio kad je dupe stradalo? :icon_eek:;)

 

Schineder, to zvuci ko da je kod vas na faksu tesko sranje... Kod nas je bolje, ima dosta mesta na budzetu, a samo iz klinickog smera ima prijemni, koji mozes da padnes, na ostalim se upisuju svi. Sad, sto je sviranje kurcu i sto nista novo neces nauciti, to je druga prica :mrgreen: Kapiram da je tako skoro svuda.

Edited by WoS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Završni rad je bio istraživački, kod profe koji nas je mrcvario dok svaki rad nije bio za desetku. ;) Red, rad, disciplina, ali pošteno, tako je i najavio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takvi će i sa 30 godina živeti sa roditeljima.

U Srbiji 80% stanovništva sa trideset godina živi sa roditeljima.

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što, misliš da je to izbor ljudi? Ekonomija.

 

Gledam kroz prizmu mojih poznanstva, uglavnom je izbor i nemogućnost da se odvoje od kevine sise. Naravno, sigurno ima tu i faktor finansijske situacije, al' ti kažem za ove koje ja poznajem. Više je lenjost nego finansije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontam da dobar deo poznanstava imaš i kroz svoju struku putem koje danas, ipak, može malo lakše da se nađe posao za solidnu kintu. Ako je taj slučaj, naravno da razumem stav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jaroslav: da, al to je zato sto je mina carica, a ne zato sto toga po fdu nema :) navijam za nju.:D

 

ne znam sta je u pitanju, al vise od polovine je doslo sa mamicama da se prijavi za faks. porazavajuce.

a ruku na srce, vecina ljudi koje ja znam, a imaju 30godina i zive sa roditeljima imaju veci problem lenjosti i razmazenosti nego finansija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod tih mamica da pomenjem skorasnji primer dok sam cekao za ispit iz Politicke sociologije.

Ahem, u hodniku se nervozno vrpolji neka starija cura, pitam je sto je nervozna, a ona kaze treba da diplomira pa zato ima tremu. ( neka starija generacija, probila je rok 5 godina min). Kad videh iz coska ceka je keva , nervozno se setka da joj valjda cerka ne padne diplomski i tatko obucen kao matori gastos ( cuvena kineska trenerka sa crvenom sarom na nogavicama valjda znate taj kultni model).

 

I zavrsi ona "diplomski" za 5 minuta, izdadje iz kancelarije, prilaze mama i tata, ljube se i grle kao sa ratista da je cera dosla, a prilazi i momak sa necim sto bi trebalo da bude buket ali je zapravo jedan veliki beli svet (nisam to video jos al dobro) pa se i on izljubi s njom i sve cetvroro izadjose srecni sto je devojka diplomirala.

 

Kasnije ulazim u kancelariju da odgovaram ispit, a profa u tom trenutku kaze asistentu parafraziram " gde nadje onu budalu ne zna nijedan novi drustveni pokret da nabroji".

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je upečatljivo što neko može da sumnja u odbranu diplomskog rada. To se radi uz mentorstvo, jebem mu, i prijavljuje za polaganje kada je sve u redu. Nije to ispit, da možeš da padneš tek tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема ЕТФ-а, Грађевинског, Медицинског, Стоматолошког, Правног, Машинског и Математичког, а натрпали су неке приватне комедије.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...