Jump to content

Neke muzičke prodavnice


Shuma

Recommended Posts

први локал после фризераја је мих (од Калиша ка Зелењаку)...

Prosao sam osamnaest puta svud unaokolo, a prvi lokal s te strane od Kalemegdana ka Zelenjaku, a posle frizera ne postoji - odmah posle frizera je sokace u kom ima nekih gluposti, ali medju njima nisam video i muzicku prodavnicu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, onda nisu radili. Znam, i ja sam se u pocetku jebavao, stalno sam ih mesao sa tim kozmetik salonom, sta li, ali posle sam ukapirao. Inace, oni su maalo vise neozbiljni, pa cesto prodavac ode na pauzu i tako...idi vise puta, nabasaces jedanput :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosao sam osamnaest puta svud unaokolo, a prvi lokal s te strane od Kalemegdana ka Zelenjaku, a posle frizera ne postoji - odmah posle frizera je sokace u kom ima nekih gluposti, ali medju njima nisam video i muzicku prodavnicu.

продавница није обележена никаквом таблом, вероватно је ниси снимио зато што је имала навучену металну завесу (што рече Џрк - не раде). улаз је са улице ОДМАХ после ФРИЗЕРАЈА. излог је 3-4м по ширини максимално.

 

еве ти слика где да тражиш. ред сквер маркс д спот.

 

Микс мјузик

Edited by LoodeeKooD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to je bilo jedno od pitanja - da li uopste rade do osam, kao sto tvrde :)

 

Cini mi se da red sver na slici pokazuje mesto podaleko od pomenutog broja 35 i frizerskog salona koji sam ja video, cisto uzgred da napomenem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, oni imaju kao taj neki popust tokom citave godine. Otvoris Halo oglase u maju - popust; Kupis ih ponovo u avgustu - popust; Kraj godine - novogodisnji popust. Uvek je kao neki popust. Sad, ja ih ne pljujem jer su korektni kao prodavci u sustini, mozes da probas sta hoces, ali kad si vec spomenuo 'popust' nisam mogao da odolim izazovu

 

pa dobro poznata stvar "probaj u mitrosu, a kupi bilo gde drugde" :)

nisu jeftini, sta da kazem kada im jackson Dk2 serije kosta od 45000 din. pa navise pa to je 2 puta skuplje nego u americi, mozes da zamislis koju oni zaradu imaju na tome, a svi oni ih dobavljaju iz indonezije koreje i gde se vec prave ;)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato su u Artistu i SkyMusicu sasvim korektni sa cenama, nema velike razlike sa zapadnoevropskim ili americkim trzistem, znaci, ne vode lihvarsku politiku prodaje kao Maric ili Mitros.

 

Mislim da se u SkyMusicu mogu kupiti najjeftini VOX proizvodi u Evropi. Evo, ovih dana kupujem VOXov Cooltronic Snake Charmer Compressor - sasvim solidan lampaski komresor za djitru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo tih Cooltrona - jel si mozda probao Bulldoga ili Big Bena, i ako jesi kako ti se cini. Nikako da odem da isprobam, u Sky-ju nisam bio sto godina, antipaticni su mi malo po pitanju odnosa sa musterijama. Ne znam da li se to promenilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo tih Cooltrona - jel si mozda probao Bulldoga ili Big Bena, i ako jesi kako ti se cini. Nikako da odem da isprobam, u Sky-ju nisam bio sto godina, antipaticni su mi malo po pitanju odnosa sa musterijama. Ne znam da li se to promenilo.

 

 

Da je apatican - jeste. Ma, kad njih boli kurac kad im neko dodje i krene da se raspituje za takvu "sitniju opremu". ONi od ganfera, tezgarosa, uzimaju kes, + brutalno mnogo para od iznajmljivanja rasvete i ozvucenja...

 

Nisam svirao... sada na snizenju su 120 eura, sto i nije mnogo za efekat sa lampom. Bulgod koliko sam slkapirao ima 2 kanala sa odvojenim gain potom. To moze da bude super. Big Ben je overdrive... koliko se ja secam. Ma, sta, zabole te, idi tamo, i iscimaj ih da ti daju da probas... ionako im je to posao. Evo, ja cu ovih dana da ih malo prosviram, iako nemam nameru da ih kupim, cisto da empirijski vidimo kako funkcionisu... :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,

 

ako niste znali Mitros je poceo ozbiljno sa radi Ibaneza.Stiglo im je dosta modela,kazu bice super cene posle praznika.

Od skora su prosili ponudu i na Epiphone,Boss,Marshall,Seymour Duncan,mnogo novih zica.

Rekli su mi i da je narucen ESP/LTD i da ga uskoro ocekuju,navodno imace sve od svih gitarskih firmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi,

 

ako niste znali Mitros je poceo ozbiljno sa radi Ibaneza.Stiglo im je dosta modela,kazu bice super cene posle praznika.

Od skora su prosili ponudu i na Epiphone,Boss,Marshall,Seymour Duncan,mnogo novih zica.

Rekli su mi i da je narucen ESP/LTD i da ga uskoro ocekuju,navodno imace sve od svih gitarskih firmi.

Zanimljivo... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Artist ima sve i svasta, ali imaju odnos sa musterijama do ku*ca. Ja dodjoh da isprobam pojacalo, a ovom liku sto radi ko da je krivo. Ko da ga mrzi da mi ga proda. O javljanju na telefon da ni ne pricam. Znaci totalno su nikakva prodavnica (iako su jedna od najbolje opremljenih). U Mitrosu te oderu sto se cene tice, ali jbg barem su ljubazni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...