Jump to content

Cathedral


Angelystor

Recommended Posts

  • 1 month later...

Auh ala ja kasnim na parti... posle ovog With The Dead albuma koji je ispao dosadan setio sam se da nisam proverio cime se Gaz Jennings bavio posle raspada Cathedral iako mi je Goxy kult zesce hailovao album prosle godine. Konacno se bacio na Death Penalty album i ispostavilo se da se Gaz toliko ispisao po Dorianu da to nije zdravo. Ovde su najvazniji rifovi, ima tona Cathedral zvuka kako je i ocekivano i sto jako prija, ali tu i tamo ulete i punkish napadi i melodicne heavy deonice cisto da zacine pricu. Najslabija strana izdanja mi je zenski vokal, cura nije u nekom ispranom occult danas popularnom fazonu ali ne mogu da se oduprem utisku da bih voleo nesto mudastije otpevano, no homo. U sustini najvise uzivam u Gazovom deljanju ceo album. Sve u svemu, bas preporuka za Cathedral fanove, evo japanske verzije albuma sa bonusima:

 

1446285789_f.jpg

 

http://rusfolder.com/44392148

 

Cisto da kazem da je Gaz aktivan sad i u Lucifer, proto metal / occult rock projektu sa Johannom (ex-The Oath) ali ovo nije zanimljivo kao Death Penalty. Klasicna svirka ovog fazona koja je vec dobrano vidjena, ne moze se poreci da je Rise Above mnogo ucinio na popularisanju ovog stila pa eto pridodase Gaz i Lee jos jedan bend ovom pravcu. Isto ako neko hoce da baci uho http://rusfolder.com/43714027

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Auh ala ja kasnim na parti... posle ovog With The Dead albuma koji je ispao dosadan setio sam se da nisam proverio cime se Gaz Jennings bavio posle raspada Cathedral iako mi je Goxy kult zesce hailovao album prosle godine. Konacno se bacio na Death Penalty album i ispostavilo se da se Gaz toliko ispisao po Dorianu da to nije zdravo. Ovde su najvazniji rifovi, ima tona Cathedral zvuka kako je i ocekivano i sto jako prija, ali tu i tamo ulete i punkish napadi i melodicne heavy deonice cisto da zacine pricu. Najslabija strana izdanja mi je zenski vokal, cura nije u nekom ispranom occult danas popularnom fazonu ali ne mogu da se oduprem utisku da bih voleo nesto mudastije otpevano, no homo. U sustini najvise uzivam u Gazovom deljanju ceo album.

 

 

Cisto da kazem da je Gaz aktivan sad i u Lucifer, proto metal / occult rock projektu sa Johannom (ex-The Oath) ali ovo nije zanimljivo kao Death Penalty. Klasicna svirka ovog fazona koja je vec dobrano vidjena, ne moze se poreci da je Rise Above mnogo ucinio na popularisanju ovog stila pa eto pridodase Gaz i Lee jos jedan bend ovom pravcu. Isto ako neko hoce da baci uho http://rusfolder.com/43714027

 

Solidan je ovaj DP, i da, muzika mnogo bolja od vokala, ova ženska marginalno očajna. Meni liči sa ovim dranjem kao da oće Leather Leone da oponaša...jako loše.

 

Samo mi malo, na prvo slušanje, previše Cathedral-asto (plus nazivi pesama tipa "She Is a Witch"), ali obrtaće se još.

 

Lucifer je neka Avatarium varijanta, bezbolno ali bespotrebno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...