Jump to content

Immolation


Grobodan

Recommended Posts

AAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

AAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!

 

STA JE OVO BRACO MILAAA!!!!!!

 

FRUBI OD GROMA SAGORIO DOVODI BRATIJU OVAMO MAJKU DA MU MAJKU JEBEM!!!!!!!!!!!!

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

jebes tu pricu frubi,brate,nasklapas pricu da si prod'o 300 karata u predprodaji,i kako ima jedan lik koji ce pobit' sve zivo ako im koncert u bg ne bude jedini u evropi ove godine.

 

'ajde,brate,'ajde leba ti,kad te fino molim.

 

edit:koliko je to mnogo?

 

 

 

Edited by IvoryCrownOfficial

Share this post


Link to post
Share on other sites

toliko je mlogo ,da ne radim vise u maloj sali koncerte, a i toliko mlogo jer ovde ne mogu na zalost da prodaju ni 100 karata jbg.

 

i da dzabe sviraju nije izvodljivo jbg.

 

nije do njih vec do nas , ali ne krivim nikog jbg. nema se . kad bih vam rekao koje smo sve koncerte odbili obesili bi ste me :)hahaa...

 

dovoljno je reci suffocation recimo :P))hahaha

 

sta da kazem jbg.

Edited by Frubi_ZMIJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

fest,frubi,fest.ne nedjelju-dvije prije ili poslije exit-a,fest krajem zime,krajem jeseni,kad nidje nista nema.ne fest ka' prosli legasi (na kojem sam bio,oba dana,nije mi bila muka guzicu dovlacit' i radit' mjesec dana na blokove,ali ja sam izuzetak koji potvrdjuje pravilo),vec dva dana,3-4 headlinera a oslusnes na forumu,netu,kod radio mileve i u drustvu koji se bendovi furaju i uz njih dovedes imolejsn ostalo paprikaneri iz regiona i domaci bendovi.

 

karta 20-40 e za oba dana zavisno od bendova koje dovedes,nema sanse da puknes.pogotovo sad,ili na jesen taman da publika pocne da gladni.i sjedes svake godine samo taj fest odradis i podjekoji manji bend ne mlatis se vise jer vidis da ne moze,nema narod para za tolika desavanja.i oslusni medj' sirotinjom koji se bendovi furaju,a ne medj' parasima koji ti svakako nece doci pa da im neznamtijakoga dovedes.

 

i da,kad vec spomenuh legasi,nikad necu prezalit' prajmordijal,a znam da ce se bar talvi samnom slozit'.

 

ovo shvati kao moj ocajnicki pokusaj da te nagovorim da dovedes imolejsn/frendli advajz.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebat ga brate, i ja bi voleo vise od svega da vidim Immolation, al eto vidis k'o sto covek kaze, ugasili smo sto se njega tice ( a u Srbiju ih vise niko sem njega dovuc nece)

Secam se da sam okrecio monitor kad je bio najavljen koncert, al ne mi smo morali da razbijamo grad i da krademo patike da bi odbranili Kosovo i sve te pizdarije koje su

se desavale, sad kad se setim toga popizdim ko nezdrav, jebo im pas mater, sve stoji, jebu i nas al to se tako ne radi, ne skace se sebi u stomak, sta koga boli kurac

beze svi, imaju pametnija posla, da se bakcu sa nama budalama, sad je iskikso na brdo stvari i nema vise immolation za 120 ljudi i svirki "za svoju dusu" jebeno je to.

Odbio je ponudu i od Suffocation, ja bio na koncertu, svirka brutalna, rasturio se skroz, al nema maximum 300, ni Katatonia nije ponovo dosla a bio mega koncert

Punchline, imali smo sansu, nismo je iskoristili, imamo stanje koje je malo bolje od onoga kad smo bili blokirani, i dalje smo midzeti sto se tice zivota i to ti je to.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja zalim za primordial ... jbg.

 

rece Milan sve umesto mene... kad rece katatonia stize ponuda da radimo koncert u aprilu, ja reko do jaja manageru i reko moze , ocekujemo isto kao i prvi put ( u medjuvremenu im se promenio management ) oko 300 ljudi , a mislite da sam dobio odgovor ikad vise ?:))hahha

 

to za festival, mora da se salis ? :) jednom sam se opeko, a oziljak ostao za ceo zivot. neizbirisivi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi Urke na Kosovo stize :rockdevil:

 

Album stigo!

 

Immolation_cover.jpg

Tracklist:

1. Intro 01:19

2. The Purge 03:18

3. A Token of Malice 02:41

4. Majesty and Decay 04:29

5. Divine Code 03:38

6. In Human Form 04:04

7. A Glorious Epoch 04:37

8. Intro 02:04

9. A Thunderous Consequence 03:58

10. The Rapture of Ghosts 05:19

11. Power and Shame 03:44

12. The Comfort of Cowards 05:52

 

 

http://rapidshare.com/files/346337346/Immolation_metalarea.org.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...