Jump to content

Immolation


Grobodan

Recommended Posts

Kompaktna je ovo svirka, nema sta, ali same pesme realno nisu nesto preterano jake. U tom smislu su od njega bolji i prosli i Unholy cult. A produkcija nikad cistija i bolja, mozda i previse dobra - meni i dalje najbolji zvuk ima UC. Nema rifova koji odmah sedaju na keca, kao recimo The weight of devotion ili World agony...

 

preslusaj jos jednom album i ne pravi se pametan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bome, svemoguci immolation nam isporucuje veoma kvalitetno ostvarenje dostojno imena svojega, Ros deliveruje fantastican vokal, ideje iznad mojih ocekivanja

pijan sam ko stoka a uspeli su da me fokusiraju da nabacim sluskeu 4.30 ujutro i da poslusam album, veliki respect za immolation, mnogo dobar album, bas sam

zadovoljan, ima tako mocnih pizdarija bas uzivam, death metal za 21 vek, ostar, precizan i nadasve zajeban.

 

u2 sa ovim zajebanim nadimcima, kad ponovo budete prolazili pored Unholy Cult-a pozdravite mi Harnessing Ruin (if u know vat aj min)

 

Brate, A Glorious Epoch kaka pjesma

 

I3zcW.jpg

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

DE znam u svakoj pesmi nadjoh po par zanimljiv rifova,al ono sa bubnjem recimo dve kontre i tako neke nebuloze sto nikad nece moci da se odsviraju live.Drugo meni je album predugacak sa obzirom da nema nijednog mirnog dela u nijednoj pesmi ,mislim da je prosto preteran:)

E sad Ko oce da me bije nek se javi :))

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

DE znam u svakoj pesmi nadjoh po par zanimljiv rifova,al ono sa bubnjem recimo dve kontre i tako neke nebuloze sto nikad nece moci da se odsviraju live.Drugo meni je album predugacak sa obzirom da nema nijednog mirnog dela u nijednoj pesmi ,mislim da je prosto preteran:)

E sad Ko oce da me bije nek se javi :))

 

ocu ja da se bijem.i dao sam ti minus.

 

 

kontam da je nadrkan skroz i da u kombinaciji sa disonancama moze nekim ljudima,nenaviknutim na imolejsn da bude tezak,ali siguran sam da ako se preslusa jos jednom ima da se ukapira o cem' pricam svo ovo vrijeme.

 

jebote,navio sam alarm da me budi da slusam album,to nisam radio ni kad mi je bilo 15 god i kad sam prvi put skontao once upon the cross.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja se usudjujem da kazem da ja ovo najbolji IMMOLATION album, znaci jebote kako mi prija da ga slusam to je nesto neverovatno... mozda zbog toga sto smo 20h aktivno pili od juce pa jos ne mogu da se sastavim kako treba, ali jebo mamu ovo je toliko dobro da ja nemam reci.

ALL THE WAY ALLMIGHTY IMMOLATION

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ako vidis ovog lika na mom avataru on je izmislio ponavaljanje disonata :) Nije stvar u tome ,stvar je u ravnotezi da bi nesto bilo disonatno(napeto)Moras nekad da imas i opushten deo jer onda nema poente to napeto :)

 

napusti sa'ranu.

 

 

jednostavno nemam rijeci kakav je ovo album.da je najbolji svih vremena ne moze se reci,jer kao sto sam vec rekao ovo je jos jedan biser u savrsenoj bisernoj ogrlici,al' dal' ce biti krunski,ja necu ni da pomisljam,sad samo zamislite akoboigda sa kavim ce nas albumima jos u buducnosti castiti bratija.

 

sjutra moja disekcija albuma pjesmu po pjesmu,ovaj album to visestruko zasluzuje.

 

jos jednom ponavljam,ovo je vorsip tema imolejsnu,ko nece da vorsipuje nek' je zaobidje.okacite album na novitete ili otvorite random temu pa se okupljajte tamo i preseravajte.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam nesto posebno pratio Immolation do sada, ali ovo kida. Ne mogu da prestanem da okrecem album.

+1, samo što ja mogu prestati obrtati album :haha: Ali kida stvarno, slušat ću ga još 100%, i preslušat Close To A World Below, vidim ljudi na lastu prave grupe posvećene albumu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kukuruz:

 

tebe brisem iz pisma.

 

F4R15:

 

Krunski dragulj medj' diskorafijom.Ali pocni od pocetka,od "Dawn of...",fino natenane,svaki album po bar 3-4 dana islusavanja.pazi,ovo ti prica covjek zbog koga svaka osoba na ovom forumu zna za taj album.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

F4R15:

 

Krunski dragulj medj' diskorafijom.Ali pocni od pocetka,od "Dawn of...",fino natenane,svaki album po bar 3-4 dana islusavanja.pazi,ovo ti prica covjek zbog koga svaka osoba na ovom forumu zna za taj album.

Počinjem uskoro.;) Hvala na pomoći. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

frubi:

 

3b56543be75534f8e90f4e59630c2b27.jpg

 

ccc,ovo je lektira,u 4 ujutro da te bude moras ga znati napamet i naopacke. smajli

 

kukuruz:

 

kad ces da shvatis da nema boljih i gorih,sad ti je trenutno trip SitL.za kaznu jos minimum dvaput novi da preslusas.

 

disender:

 

eh kako ti brate zavidim.kad se sjetim kako je meni sinoc bilo pa kad je a token of malice pocela...

 

 

 

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...